• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech 70x70x50

Fogalmam sincs hogyan tápozzam ezt a medencét. Egyelőre heti 10ml micmac megy bele, meg napi 10ml Carbo. Bár nitrátra foszfátra még nem teszteltem, de gyanítom hogy mindkettő konvergál a nullához, a zsír új Amazonia úgyis mindent elnyel.
 
Utoljára módosított:
Rossz hír:
A 19 Hengeliből 3 maradt. A többit beszippantotta a skimmer.

:( :( :(
Napi 5 perc es akkor nincs gond :(

Nálam az időzítő csak minimum fél órát enged. Eheim egy kicsit összekaphatta volna magát, pár lazacom bánta, mire rájöttem erre.

Én vettem a fáradságot, és megírtam nekik, hogy dizájn hibás a termék, válasz nem jött. Bár biztos nem én voltam az első, akitől ezt hallották.
 
Utoljára módosított:
Kellene szereznem 2 piros betta nőstényt, de az égvilágon nem találok. Rajhalat is keresnem kell pirososat, valószínűleg ékfoltos razbóra lesz, ha nem találok pirosabbat. A Hengelik túl kicsit voltak ide.
 
Kellene szereznem 2 piros betta nőstényt, de az égvilágon nem találok. Rajhalat is keresnem kell pirososat, valószínűleg ékfoltos razbóra lesz, ha nem találok pirosabbat. A Hengelik túl kicsit voltak ide.
Vörös karcsú díszmárna???
Én nagyon szeretem őket, a fiúk kifejezetten vörösek!
 
Vörös karcsú díszmárna???
Én nagyon szeretem őket, a fiúk kifejezetten vörösek!

Ha már márna, akkor a vörösorrú torpedómárna is egy jó hal. Ha nem lenne olyan dága, akkor már vettem volna párat. Viszont ez nagyra nő, 250 liter lehet, hogy kevés...
 
Ha már márna, akkor a vörösorrú torpedómárna is egy jó hal. Ha nem lenne olyan dága, akkor már vettem volna párat. Viszont ez nagyra nő, 250 liter lehet, hogy kevés...

Talán az hogy kocka nagyobb baj!


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Back
Oldal tetejére