• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes A paradicsom bejárata

Molnár Béla

Főkertész
Sziasztok akkor kezdjük ezt az évet:)
Az aki mérete 120x70x55 496l
3x70hqi 8 órán világitva
co 2 magasnyomású
200l szűrő aki 40l vegyes vágott szűrő anyaggal
Full tiszta osmo heti 100-150l

A növényzet,mohák ,kisebb növésű növénykék,ha eléri a végső formát kis szinesités is lesz:)
A keritésünket benőtte egyfajta futó fa véknyabbak,vastagabbak,ezekből csináltam a hardszékpet.
Képeket később rakok majd föl nekem tetszik;)de majd meglátjuk.
Tápozás Green Aqua micro, macro,
ADA colorado sand,kis pala kövek,lesznek még a segitségemre.
 
Utoljára módosított moderátor által:
No arra még várni kell, de honnan veszed hogy oda nevezem:stop: mindig olyan nehézkes az a verseny:) a HAC sokkal jobb.(y)
 
Sziasztok!

Béla ez még mindig prémium kategória, ha túl van nőve, ha nem látszik az egész akkor is!

Köveket milyeneket tervezel bele?
Hol helyezkednek majd el a fák mélységében?
Emelkedő, hegy, domb lesz benne?
Az előtérben mit láthatunk?

Infót, infót, infót!!!

Köszönettel!

AmegA
 
Az tervezem hogy két oldalt lépcsőszerűen palakövekből háromszögben emelkedő épitményt ragasztok azokról pedig rengeteg kis gyökérzet fog lelógni.
A kis sziklákon pedig kis fák lesznek méret arányosan elhelyezve,meg rengeteg kakadu,és paradicsom madár:ROFLMAO:.a többi meg jön magától:)
 
Béla bácsi húzzál bele,mert kíváncsiak vagyunk!;)
Most nem írom,hogy hol a fotó!:pDe..
 
De jóóóó, nem arról volt szó Béla, hogy visszavonulsz és csak Kutyázol? Épp múlt héten néztem meg 2 videó riportot a helyi TV-ben ahol veled készítettek riportot.
 
De jóóóó, nem arról volt szó Béla, hogy visszavonulsz és csak Kutyázol? Épp múlt héten néztem meg 2 videó riportot a helyi TV-ben ahol veled készítettek riportot.
En is néztem a Videókat!Bélus a helyi Sztár!
Szerintem is arra kéne neki(is,nekem is)figyelnie,hogy a végén látszódjon a fa,ne csak a moha+növény kombo!
 
Back
Oldal tetejére