• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A rózsaszín párduc

viktorlantos

Alapító
Admin
Lassan úgy érzem magam mintha én lennék a film főszereplője :)

Ma esti sztori. Kislányom épp altatás előtt, de még kiugrott egy pusziért.
Fater tolja a levelezéseket, felkészülés hétfőre stb. Kislány el....
Erre hallom, hogy borzalmasan le van levegősödve az egyik szűrőm. Nyitom a szekrényt, látom, hogy a reaktorban alig van víz. Mi a tök? Valami gond van a szűréssel? Megnézem, rendben. Kiengedem a légtelenítővel a gázt. Erre kb 2 másodperc alatt kinyomja megint a vizet a reaktorból. Közben bomba nagy buborékok jönnek a lilyből. Gondolkodás....

Megnézem a CO2 palackon a tűszelepet, hát tökig kinyitva..... áááááááá. Palack elzár, reaktorház kienged. És jöhet az éjjeli vízcsere (még mindig tart).

Tesztel a kislány.... meg néha hasonló esetekkel szembesülök a boltban is.
Lassan megváltoztatom a nevem Clouseau-ra a topik nevét adó film alapján.

The%20Pink%20Panther%202.jpg
 
Lassan úgy érzem magam mintha én lennék a film főszereplője :)

Ma esti sztori. Kislányom épp altatás előtt, de még kiugrott egy pusziért.
Fater tolja a levelezéseket, felkészülés hétfőre stb. Kislány el....
Erre hallom, hogy borzalmasan le van levegősödve az egyik szűrőm. Nyitom a szekrényt, látom, hogy a reaktorban alig van víz. Mi a tök? Valami gond van a szűréssel? Megnézem, rendben. Kiengedem a légtelenítővel a gázt. Erre kb 2 másodperc alatt kinyomja megint a vizet a reaktorból. Közben bomba nagy buborékok jönnek a lilyből. Gondolkodás....

Megnézem a CO2 palackon a tűszelepet, hát tökig kinyitva..... áááááááá. Palack elzár, reaktorház kienged. És jöhet az éjjeli vízcsere (még mindig tart).

Tesztel a kislány.... meg néha hasonló esetekkel szembesülök a boltban is.
Lassan megváltoztatom a nevem Clouseau-ra a topik nevét adó film alapján.

Ez még egy szerencsés eset, hogy idejében észrevetted. Én pont nem voltam otthon, amikor a kisfiam kitekerte a tűszelepet. Néhány amanot és egy otot leszámítva a teljes halállományom bánta sztorit...[emoji16]
Azóta el van barikádozva a CO2 palack..
 
Nálunk a halaknak van csoki nasi, kávé és egyébb finomségok..... de a co-t mostmár én is elzárom mert komoly az érdeklődés: apa mi az piros, bomba?
 
Back
Oldal tetejére