• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvárium videók

talachi said:
Aki még a UKAPS-on nem látta volna!

Akváriumi videó készítése mesterfokon Mark Evanstől!! Szigorúan 1080p -ben!

:clap: :clap: :clap:

http://youtu.be/E7ckOBFB9g0?hd=1

Csak link mert nem bírtam valamiért beágyazni.

Betegesen jó. Az akvárium még nem is igazán kifejlett, de a vidi.... még mindig üt ;)
Sajna ez a felszerelés még mindig a milliót súrolja. Pedig el tudnám viselni. :angel:
 
viktorlantos said:
talachi said:
Aki még a UKAPS-on nem látta volna!

Akváriumi videó készítése mesterfokon Mark Evanstől!! Szigorúan 1080p -ben!

:clap: :clap: :clap:

http://youtu.be/E7ckOBFB9g0?hd=1

Csak link mert nem bírtam valamiért beágyazni.

Betegesen jó. Az akvárium még nem is igazán kifejlett, de a vidi.... még mindig üt ;)
Sajna ez a felszerelés még mindig a milliót súrolja. Pedig el tudnám viselni. :angel:

De hát ki nem? ;) Canon :twisted:
 
viktorlantos said:
Lehetne Nikon is, nem ettől függ... egy jó objektív egy bowens szett.... no meg persze az akvárium is fotogén ;)

Tudom ;) Direkt írtam. Meg kell hozzá egy jó szemmel megáldott ember is. :)
 
Filipe Alves Oliveira új tankja.
26 nap alatt így néz ki. Nem csak az adanál kapcsoltak rá.

 
Növényes akváriumban még nem is láttam gurámikat :roll: .Nem is értem miért.Pedig nagyon szép jószágok :roll:
 
Mert sokan úgy gondolják, hogy nem kompatibilis a növényes akvával!
Szerintem is hiba!
Nekem van nem szívesen válnék meg tőlük, nagyon aranyos halak!
Szerintem a nagyságával van gond, nem adja ki a az akvárium nagyságát.
Mert amikor már megnő +10cm-re ott már nem biztos hogy bele illik egy jobb növényesbe.
 
Hát igen a méret az tényleg gondot okozhat,de ha azt nézi az ember hogy nem is rossz növényes kísérletek történtetek már diszkoszokkal és vitorlásokkal akkor a gurámik még nem is olyan nagyok.Nálam sose nőttek meg 10cm-re.6-8 cm volt maximum fajtától függően.
 
A. Kavicsos said:
Szia N-emy!

Miért, mások hogy tisztítják?!

A.ttila

Addig amíg a HC rendesen kapaszkodik a talajba még meg lehet vele csinálni. De idővel ahogy az alsó gyökerek elengednek ez a megoldás már nem használható.
Szerintem a legtöbben nem porszívózzuk a HC-t. A bolti akiban ami volt gigagyep sosem volt. Ettől még egy gramm alga nem volt rajta. Mark is csak a port szívja le a talajból nem a mulmot.
 
Back
Oldal tetejére