• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvárium videók

Valaki esetleg épített már ilyet?

Hasonlóban gondolkozom és ötleteket gyűjtök de hasonló hazai akvával még nem találkoztam.
 
A karbantartós videón a tésztaszűrős feltöltés elég ötletes. Én egy hosszában behasítgatott üdítős flakont használok erre a célra slaggal. Teljes erőből mehet bele a víz a fürdőszobából, 3 cm-rel alatta a manado meg se rezzen.
 
A karbantartós videón a tésztaszűrős feltöltés elég ötletes. Én egy hosszában behasítgatott üdítős flakont használok erre a célra slaggal. Teljes erőből mehet bele a víz a fürdőszobából, 3 cm-rel alatta a manado meg se rezzen.
Ezt megnézném egy videón is szívesen;)
 
A karbantartós videón a tésztaszűrős feltöltés elég ötletes.
Én vödörből töltök fel úgy hogy a gyerek sose használt műanyag homokozó szitáját használom,nálam is ugyan az a szitu mindegy ha egy kicsit jobban zúdul befelé a víz alatta semmi nem tud felkeveredni.;)
 
Én vödörből töltök fel úgy hogy a gyerek sose használt műanyag homokozó szitáját használom,nálam is ugyan az a szitu mindegy ha egy kicsit jobban zúdul befelé a víz alatta semmi nem tud felkeveredni.;)

Azt én is próbáltam korábban, de nagyok voltak a lyukak a szitán, és az erős sugár felkavarta az aljzatot. Már egy jó ideje az Eheim 2075 esőztetőjét használom feltöltésre, úgy, hogy tapadókorongokkal rögzítem az akvárium front üvegére, a nyílásokat az üveg felé fordítom, és így nyitom meg a vizet. A vízsugár az üveg felé van irányozva, és a víz csak szépen lefolyik az üvegen.
 
Ezt megnézném egy videón is szívesen;)

Én is beállok a sorba: én is várom a videót. ;)
Nos, pontosan 6 hete nem volt vízcsere (khm, ez ám a hanyagság, de ne kövezzetek meg, volt/van rá okom), de a mai nap megtört a jég, és süllyedt a vízszint. Ahogy ígértem, jönnek a videók, de először néhány roppant jó minőségű fotó a felszerelésről:
14079598878_fbcedf7bf8_c.jpg

14243127596_2668b04d84_c.jpg

És a videók (remélem működik, még életemben nem linkeltem videót a flick-ről):
/szerk: nem működik, csak linkelek/
Leengedés:
Leengedés | Flickr - Photo Sharing!
Feltöltés:
Feltöltés | Flickr - Photo Sharing!
 
Back
Oldal tetejére