• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Anna völgy :)

Rush77

Kertész szaki
Sziasztok! Úgy döntöttem újra indítom az akváriumom. Remélem úgy sikerül ahogy az lelki szemeimmel látom :D
 
Nem vagyok nagy szakértő, de szerintem király! Ill. kicsit másabb szájíze van, ha az ember maga gyűjti a dekort. A jobb oldali 2 nagyobbat én a helyedben kicsit még közelebb raknám egymáshoz.
 
Nem vagyok nagy szakértő, de szerintem király! Ill. kicsit másabb szájíze van, ha az ember maga gyűjti a dekort. A jobb oldali 2 nagyobbat én a helyedben kicsit még közelebb raknám egymáshoz.
Nézegetem én is őket :D Ott lehet lesz még változás. Följebb kell emelnem őket valahogy , mert ez így nem lesz jó... csak az a gáz hogy hátul már van vagy 20 cm aljzat. Nah meló után meglátom mit tehetek az ügy érdekében :D
 
IMG_1715.JPG IMG_1719.JPG IMG_1720.JPG IMG_1722.JPG

Eddig jó a bolt :) A rotala szépen hozza az új hajtásokat, a cuba, a didiplis diandra növöget, a többin egyenlőre nem látok különösebb változást. A víz nagyon letisztult. Remélem minden ilyen szépen alakul majd tovább :)
 
Utoljára módosított:
Egy pár technikai paramétert írsz esetleg? Valamiért nekem magas akváriumnak tűnik, vagy tévednék? A háttered direkt olyan mint a képeken vagy csak a fény esik úgy rá? :)
 
Egy pár technikai paramétert írsz esetleg? Valamiért nekem magas akváriumnak tűnik, vagy tévednék? A háttered direkt olyan mint a képeken vagy csak a fény esik úgy rá? :)
Nem olyan magad 100x40x45 45 magas. A háttér sajnos asszem el lett rontva. Ilyen vizes fólia . igazából nem értem hol hibáztam , de ez van. A technika: egy Sun Sun ami papíron 1100 litert tud, meg egy asszem serra 600 as. Fény 4x39 t5 osram HO 865. kettőt majd ki szeretnék valami növényesre cserélni.
Van magasnyomású co2.
Tápozás 9ml Green Aqua Micro 6 ml Green Aqua Macro . Van mindig kéznél easy carbo . Meg easy start .
A talaj Jbl Manado, legalul van még egy kis virágföld, meg eldugdostam pár tápgolyót is.
a fény megy most 7 órát , a co2 meg 8 at . kettővel a fény előtt indul , és egy órával a fény elõtt végez .
Lassan meg kell érkeznie a chilios doktornak is.

Tudom nem éppen szokásos start, eddig még jó a bolt . Kíváncsian várom így is marad-e :)
 
Back
Oldal tetejére