• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Argonath

dano

Főkertész
Sziasztok! Tegnap Építettem legújabb aksimat egy nano iwagumit végre valahára.
Neve: Argonath (ne kérdezd)

Adatok:
Akvárium mérete: 41x22x27 (24.3 lieteres) Optiwhite
Szűrés: Eheim experience 2424 (2liter substrat pro benne és Seachem Purigen)
Világítás: Aquatic nature solar duo boy-ból kettő (20 wattos és egy 13 wattos daylight kompakt féncsövekkel)
Talaj: Tropica substrate táptalaj, Ada colorado dekorhomok, Ada amazonia.
Kő: Seiryu kövek
Co2: Nagynyomásu 2kg palack do aqua music difi (a legkisebb méret talán)
Növények: Monte carlo és Parvula mini (GA zselés)
Tápozás: Green Aqua Micro macro easy carbo recpt szerint
Jelenlegi Kép 2. nap:
15612191196_900a8ec1c3_z.jpg
 
Utoljára módosított:
Szép kis aki lett!
Lehet jobb lenne elől teljesen elvékonyítani a homokot és hátrafele a repedésben emelni rajta egy kicsit! Sokat dobna rajta!
 
Lehet jobb lenne elől teljesen elvékonyítani a homokot és hátrafele a repedésben emelni rajta egy kicsit! Sokat dobna rajta!
Pont ezt akartam írni Én is,úgy hogy +1 a vékonyításra :)
Nagyon jó lett,az elképzelés és a megvalósítás is,garatula (y)
 
Szép kis aki lett!
Lehet jobb lenne elől teljesen elvékonyítani a homokot és hátrafele a repedésben emelni rajta egy kicsit! Sokat dobna rajta!
Tervben van pont ahogy elmondtad de nem sűrgős egyelőre
 
Nagyon ügyes vagy, ez egy szép scape! ;) Növeld a részletgazdagságot kicsit az előtérben apróbb kövekkel, esetleg néhány moha még bolondíthatja a sziklák oldalait, előteret, és ahogy írták 1,5-2 hónap alatt kész is van. :)
 
Nagyon ügyes vagy, ez egy szép scape! ;) Növeld a részletgazdagságot kicsit az előtérben apróbb kövekkel, esetleg néhány moha még bolondíthatja a sziklák oldalait, előteret, és ahogy írták 1,5-2 hónap alatt kész is van. :)
Köszönöm szépen. Mohával lehet nem fogok foglalkozni várom mit lépnek az alga pajtik...apróbb seiryu kavicsokat tennék csak a kőtörést nem tom hol és mikor fogom kivitelezni
 
Pénteken megejtem az első nyírást hogy az mc tudja mi a dörgés (verje ki a zöld kis fejecskéjéből hogy felfelé is van út... csak oldalra nőhet). szépen bubiznak már de még nem az igazi, az emers élet visszaköszön egyelőre. Addig is minden reggel 50% vízcsere természetesen.
Most lőttem:
15469105270_1a508c537d_z.jpg
 
Elképzelésem az lenne hogy zöld neonhalak (paracheirodon simulans) úszkálnak majd benne. Tapasztalatok velük kapcsolatban? Nem tudom mennyire nehéz a beszerzése meg honnan tudnék venni.
 
10 nap telt el és valahogy bizakodó vagyok. Nagyon szeretnék részt venni az idei HAC-on. És eddig minden a terv szerint halad a növények egészségesek, algának eddig nyoma sincs(parázok az algáktól mert ha meglepnek akkor a versenynek annyi). Pár közelebbi kép a zöldségről:
15527950407_d7cc32d477_h.jpg

15711237971_49e28bef19_h.jpg

15689420216_359f1fce33_h.jpg
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére