• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Dave akváriuma

Tegnapi állapot...
1hH90PeKld09xlG_KAomh9HSlP6wW73dW61MzgVwV3FTjfDzib55jtiwuACTX2uLKRHKgPe_zXtOLg=w1680-h944-rw
 
Szia.
Nem tudom, miért nem sikerül a kép beillesztés. Mindent úgy csinálsz, ahogy írtam? (kép megnyit, jobb klikk a képre, cím másolása, ezután itt katt a kép ikonra, link beillesztése)

Írhatnál picit az akváriumról, mennyi idős, miből épült fel stb. Tudom, hogy másik toipkban írtál rövid összefoglalót, de mégis csak ez a naplója :)
Jopet, mondhatod az észrevételeidet!
Ha minden jól működik, nem szeretnék beleszólni, vészmadárkodni. De nekem ami így elsőre furcsa (a kép alapján), az a keringetés beállítása, ezzel együtt a CO2 beoldás. A skimmer megy folyamatosan? Vagy mi forgatja be a CO2-t?
Érdekes ez a bútoron elcsúsztatás is, én tuti rosszul aludnék :)
Fűtőre van szükség? ;)
 
Szia.
Nem tudom, miért nem sikerül a kép beillesztés. Mindent úgy csinálsz, ahogy írtam? (kép megnyit, jobb klikk a képre, cím másolása, ezután itt katt a kép ikonra, link beillesztése)

Én meg látom a képet, azt hittem más is...

Írhatnál picit az akváriumról, mennyi idős, miből épült fel stb. Tudom, hogy másik toipkban írtál rövid összefoglalót, de mégis csak ez a naplója :)

Ha minden jól működik, nem szeretnék beleszólni, vészmadárkodni. De nekem ami így elsőre furcsa (a kép alapján), az a keringetés beállítása, ezzel együtt a CO2 beoldás. A skimmer megy folyamatosan? Vagy mi forgatja be a CO2-t?
Érdekes ez a bútoron elcsúsztatás is, én tuti rosszul aludnék :)
Fűtőre van szükség? ;)


Tökéletesen igazad van, természetesen írok bővebben...

Az aki kb 3 hete újra lett indítva mert a régi "összeomlott".

Változtattunk pár dolgon a mostani állapot a következő:

Az akvárium 100x40x40-es, amit úgy kapott ajándékba az Öcsém. Azért van így a bútoron, mert fúrt az aki, gondolom az előző tulaj alsó polcos szűrővel dolgozott...( A csonk még meg van és alul kilóg )

- Tertatec 1200 szűrő 2l Bio-Rio, 1l Substrat Pro, 1l Matrix Trop, kerámia
- Talaj 5l Dennerle Deponit Mix 9in1, 9l Ada Amasonia
- 150 w fűtő ( gondolom, hogy szükség van rá, így 23 c a víz... )
- Nagynyomású CO2 rendszer ( Green Aqua ) Aquario NEO akril CO2 diffúzor
- Eheim vízpumpa ( 300l/h ) ( Ez látod a Difi felett, Skimmer nincs... gondoltam bedobom a flow javítása érdekében de ezt nem tervezem állandóra... )
- Kövek: ( Nekem az Öcsém mondta hogy Manten, de akkor lehet Frodo?
- D&D RO készülék 190l/nap
- Seachem Equilibrium - vízkeménység növelő GH+
- Greean Aqua Micro / Maco / 3ml/nap Easy Carbo 1ml/nap

- Eleocharis acicularis
- Eleocharis parvula mini
- Hemianthus Callitrichoides Cuba
- Micranthemum Sp. Monte Carlo
- Anubias
- Moha

o0Oe-R2CDd9AHrgWVVE2_cNWbBU0z2t_piFi9P5fGpQg_qLqhibY_oTIZEQqjahYH1On4NbOOz8G-A=w1680-h944-rw
 
Szia.
Pár jó szót kiosztasz és már meg is van.
Kíváncsiak vagyunk ám.;)
Üdv a fórumon.
 
Utoljára módosított:
Szia.
Pár jó szót kiosztasz és már meg is van.
Kíváncsiak vagyunk ám.;)
Üdv a fórumon.

Erre a Kovács Néni jut eszembe az orvosnál, mikor közlik vele hogy halálos beteg...

"- De hát Doktor Úr mondjon már valami biztatót is!
-Hajrá Kovács Néni! "
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére