• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The greening bower

helyzetjelentés: a cyano igen megtréfált de eltünöben, blyxa japonicaval volt az akvárium hátulja s oldala tele, a mulm megült alatta s ennek a rohadéknak rögtön megtetszett a terep, 3 hete küzdök vele kikapáltam a Blyxák nagyrészét, pedig szép bimbósak voltak, leszivattam a rohadékot, csak a phyton git nem segitett volna pár képet rakok fel, tanulságos kiseset, persze legföképp nekem, karbantartásoknál alaposabb kell legyek, és a szaga gyülölöm!!! a képek egyhetes távollét után készültek!
Holnap ha minden igaz kapok fátyolfarkú kolibriket 20db-ot. amanok mellé milyen garnélákat tehetek be? szeretnék valamiféle takarítokat betenni még! amanok kifejlettek! megjött a reaktorom, s még sok más :confused: hála a Green Aqua gyors közremüködésének, bocs a képekért telosak...1eb7829243dd12775e64abeba5f7908e.jpgc9aaf0ea00263eae5b4bd65daf8db293.jpgd6bd5483f77ddefb2c09b5d74b6d866a.jpgef3926ebc4585faf04724ab9ff2364ff.jpg613c720c3494940358f0d16105b444ff.jpgnek! (n)
 
Utoljára módosított:
A picúrok karantinban már 2 napja 20 db fátyolfarkú kolibri
Tegnap nem ment a co2 nem akartam hogy gázkamrában végezék!
Köszönik jól vannak! Esznek igen szorgossan tetra min baby-t adok nekik 2 szer naponta.
Az új Ro készülékem is megérkezett, az előzőhöz képest Amg, [emoji12]
500 GPD9efd931e2a7f1f875b45cc422da71906.jpg


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Sziasztok, a pondrókat elengettem élénkek nagyon, megbolygatták a nagyokat rendessen.
Örőlök mivel elhullás nem volt az elsö 3 napban, Cyano fronton is okossabb lettem remélem, :rolleyes: majd egykétnap múlva beszámolok!
valamint van itt nemessze tölem egy akvarisztikai vásár kiállítás oda megyek nemsokára természetessen tegnap már voltam körülnéztem pár dolgott vettem, mindenre van 20% kedvezmény
Halaknak pelletet a Söll-töl imádják, valamint kinéztem pár garnélát s tigrisscikos Ottokat, durvák nagyon hozok belöle párat, bár az ára igen borsos ;) fekete s narancs sakurákat vagy nem sakurákat akarok nem biztos hogy sakurák:confused: 5-5db-ot
Másvalami, aki olvassa esetleg ezt a bejegyzést és használ külsö reaktort nekem Aqua medic 1000 van, megszeretném Bypassolni egy 1902 es Jbl hajtaná, Érdemes vagy nem?
Köszi hogy benéztél!
 
Az új lakókat nem tettem ezúttal karantinba
Az ottok szép nagyok és helyesbítek nem tigris hanem zebra csikossak 5db!
Garnélákat pedig 5 db greed jade neocardina davidi és black shakura 5 db képek jönnek telósak.
4eb14fb0d48aa07a7bea92175a169ad5.jpg13f324136674c5225ac77e297af29f94.jpg


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Az új lakókat nem tettem ezúttal karantinba
Az ottok szép nagyok és helyesbítek nem tigris hanem zebra csikossak 5db!
Garnélákat pedig 5 db greed jade neocardina davidi és black shakura 5 db képek jönnek telósak.
View attachment 44578View attachment 44579


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
Szep kis oto. Ez itt nalunk a dragabb kategoria Etelenel van par db meg ezsoltnal. Ilyen garnélát vadaszok egy ideje en is. Mar majdnem megkerdeztem hol sikerult szerezni de jobbnak lattam elobb megnezni merre elsz. Jol tettem. Ugy hogy csak annyit mondhatok szep allomany. Gratulalok.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Szep kis oto. Ez itt nalunk a dragabb kategoria Etelenel van par db meg ezsoltnal. Ilyen garnélát vadaszok egy ideje en is. Mar majdnem megkerdeztem hol sikerult szerezni de jobbnak lattam elobb megnezni merre elsz. Jol tettem. Ugy hogy csak annyit mondhatok szep allomany. Gratulalok.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Köszönöm, az ottokal majdnem ráfáztam,elfelejtettem hogy nem szeretik a co2 ot, volt pánik,de már az üvegen lógnak(y), holnapra kiis kapcsoltam a co2ot nehogy nekem feldobják a talpukat!
sztem a netröl tudsz rendelni ilyenfajtát!
de ha nálam lesz szaporulat adok szívessen ha megyek haza!
 
Köszönöm, az ottokal majdnem ráfáztam,elfelejtettem hogy nem szeretik a co2 ot, volt pánik,de már az üvegen lógnak(y), holnapra kiis kapcsoltam a co2ot nehogy nekem feldobják a talpukat!
sztem a netröl tudsz rendelni ilyenfajtát!
de ha nálam lesz szaporulat adok szívessen ha megyek haza!
Alig varom. Mikor jossz holnap? [emoji3]
Amugy nincs miert parazni. Az otonak semmi baja a co2 vel.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Alig varom. Mikor jossz holnap? [emoji3]
Amugy nincs miert parazni. Az otonak semmi baja a co2 vel.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Hát akkor valami nagyon nemtetszett nekik, lebénultak vagy mitudomén , hanyattdobták magukat , felfordultak, kicsit mepofozgattam öket s tovább usztak majd igy ment a játék tovább,
kiváncsi leszek holnap ha megjövök a melóból mi vár majd!
 
Hát akkor valami nagyon nemtetszett nekik, lebénultak vagy mitudomén , hanyattdobták magukat , felfordultak, kicsit mepofozgattam öket s tovább usztak majd igy ment a játék tovább,
kiváncsi leszek holnap ha megjövök a melóból mi vár majd!
A nagy otosok kulonfele modszerekkel szoktak beszoktatni. Csopogtetes, lassu co adagolas stb. En siman beledobalom oket, de nem tapasztaltam ilyesmit. Talan egyszer mintha halvanyan derengene.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Kiszedtem az elvadult Mc mezöt sztem ez volt a Cyano telephelye igazából ez az eredeti verzió Mc nélkül! nem is értem miért engedtem igy el, hagytam elvadulni, meg persze megengedtem egy 70% os vízcserét @Fazoli bíztatására ;) na meg a rengeteg mulm láttán! Elképesztö volt, a fehér laplata, fekete volt. :eek:
az új ro piszokgyorsan produkál 100l vizet. (y)
holnap még porszívozás az árok hátuljában.. hogy látszódjon a vége isd353e18558077ebee87ddf70c6dd051a.jpg...
 
Sziasztok, csaknem bírtam várni a beüzemeléssel , igy tegnap de-ött felfúrtam a reaktort, majd este meló után bekötöttem a rendszerre, hát azt gondoltam egyszerübb lesz a bekötése a co2 csatlakozónál ömlött a viz még szerencse hogy lapozva van a szoba :confused: a bútor is kapott egy adagot mire rájöttem hogy a co2 slagot kicsit eröteljesebben kell a csonkba dugni nem csak ugy immel ámmal. balfék.
na sebaj. légtelenítettem teljessen hangtalanul csöpögésmentessen teszi a dolgát,
idáig nem használtam kb egy éve buborékszámlálót, mivel eltörtem , egy 40-es Doagua difi oldotta a co2-ot, most viszont beleraktam köztesbe egy spirál buborékszámlálót . mágnesszelep elold majd a buborékszámlálóban számlálhatatlanul sok buborék halad át gondolom ez az ellenállás miatt volt a Doaqua javára, korigáltam a tűszelepet ,majd ma megsasolom mit mutat a Dc.lámpaoltás elött indul 2 órával a CO2, Persze még korán van. képek késöbb
valamint beszereztem egy lily-t is nem olyan szépes nagy mint a GA-s, elöször kicsinek tünt, de meglepöen örvénylik töle a vizvelszín, tartaléknak vetttem meghogy jolkitudjonázni a supereggében:D
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére