• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Fairy Tale, avagy az első, nem nano víz alatti kertem

És ez a jelenlegi, számomra tündérkertes állapot, amivel az évet zártuk, és amit megálmodtam:
Csak ismételni tudom az előttem szólókat: nagyon szép lett, a hydro a jelenlegi állapotában ad neki egy légiességet, de nagyon vigyázz vele, kíméletlenül kell használnod az ollót, mert nagyon át tudja venni a kezdeményezést.
Nekem egyedül az a jobbról középre benyúló fa hat kicsit idegenül. Mi a terved vele? Valami növény kerül majd rá, vagy olyan lesz, mintha valaki a bozótból kidugta volna a lábát?:woot:
A homok színe kifejezetten tetszik. Vettem korábban én is egy zacskóval, de eddig még nem használtam fel, most már látok szép példát arra, hogyan is mutat az előtérben(y)
 
Szia Andrea!

Nagyon szép lett a mostani állapot, a kezdeti nehézségeket ismervén!
Jó hogy ilyen sok növénnyel indítottál!
Ötletes a dekorhomokban kialakított növényültető közeg elkülönítése petpalack darabokkal!
Nevezted a versenyre?

AmegA
 
Csak ismételni tudom az előttem szólókat: nagyon szép lett, a hydro a jelenlegi állapotában ad neki egy légiességet, de nagyon vigyázz vele, kíméletlenül kell használnod az ollót, mert nagyon át tudja venni a kezdeményezést.
Nekem egyedül az a jobbról középre benyúló fa hat kicsit idegenül. Mi a terved vele? Valami növény kerül majd rá, vagy olyan lesz, mintha valaki a bozótból kidugta volna a lábát?:woot:
A homok színe kifejezetten tetszik. Vettem korábban én is egy zacskóval, de eddig még nem használtam fel, most már látok szép példát arra, hogyan is mutat az előtérben(y)

Szia! Köszönöm! Hát, észrevettem a gyorsaságát, tervben van kicsit bokrosítani, mert a színének nem tudok ellenállni.... az ág igazából jelzi, hogy itt kezdődik az elvarázsolt erdőhatára (vagy az elvarázsolt fa készül letaposni valamit a lábával ) :) Amúgy ez ad helyet a kicsi bucéknak és forrásmohának, más mohának, ami még fejlődés alatt áll.
 
Szia Andrea!

Nagyon szép lett a mostani állapot, a kezdeti nehézségeket ismervén!
Jó hogy ilyen sok növénnyel indítottál!
Ötletes a dekorhomokban kialakított növényültető közeg elkülönítése petpalack darabokkal!
Nevezted a versenyre?

AmegA
Szia! Köszönöm! Van még benne pár bújkáló növényke is, akik lassabban cserepednek, kíváncsi leszek, ha megmutatják arcukat.... Hát, bátorkodtam én is növelni az indulók létszámát, hogy meglegyen a rekord, bár igen mazsola vagyok, és nem is épp egy hónapokig épített, letisztult, divatos scape, igaz, nem is az volt a célom vele.
 
Írtad, hogy petések a CRS/CBS garnélák. Már így hoztad el őket vagy nálad lettek azok? Azért érdekelne, mert írtad, hogy csapvizes az akváriumod.

Mondanom sem kell, a lehető legnagyobb örömmel indítottuk az évet: ma fedeztük fel az első saját kisgarni szaporulatot, és 4 db petés CRS/CBS kismamát, a négy hete hozott 10 darabos családból <3 <3 csak nem sikerül rendes képet készítenem :(
 
Írtad, hogy petések a CRS/CBS garnélák. Már így hoztad el őket vagy nálad lettek azok? Azért érdekelne, mert írtad, hogy csapvizes az akváriumod.
Itt lettek azok. Már több, mint egy hónapja érkeztek.

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
Hát, azt az Aponogeton. C. Redet igencsak hiányolom még, amibe beleszerettem... [emoji15]

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
Szia!Azt én is kerestem.Már sehol nem kapható.Vizinövénykertészetekből sem tudtam hozni.:(A tropica megszüntette.Itt senki nem jelentkezett mikor kerestem.
 
A Microsorum meg megbolondult karácsonytájt. Értem én, hogy szaporodna szegény, de annyira csúnya lett, hogy majdnem levágtam... Most várok, mi sül ki belőle... 309f87d237f62e2d37bb3a0491713d6e.jpg

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
 
Back
Oldal tetejére