• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fotózás

Nagyon szépen köszönöm a kimerítő válaszodat!
Huh, elég sok információ ez egyszerre!
Nos, most egy ultrazoom gépem van (fujifilm finepix s2100hd)!A közeljövőben tervezem lecserélni egy DSLR gépre és egy olyan állványt szeretnék vásárolni ami később is megfelelő lesz!
Az ajánlott oldalt ismerem, és átfutom!
Ha találok egy számomra szimpatikusat, mindenképpen ki kérem a véleményeteket! :D
 
Labirintkopoltyus said:
Szia!

... De kifejezetten fotós boltban meg egyértelműen.

Mivel egy fotósbolt volt olyan rendes és felajánlotta az előadótermét már többször is a Green Aquanak, ezért egy kis reklám most nekik. ;)
Az AWPest a Labirint által leírt márkákkal bőségesen rendelkezik. Az áraik is jók és ha valamit kicsit olcsóbban látsz az E betűsben, odaadják annyiért. Viszont. Ott tényleg profi (és segítőkész) fotósok vannak a pult mögött. Nem akarom nagyon fényezni őket, mert ahogy belépsz, úgyis megérzed a levegőben... ;)
Jah és bent az állványt természetesen egy akvárium felé fordítva tudod kipróbálni. Ez nagyon fontos! :D
 
Nigro said:
Labirintkopoltyus said:
Szia!

... De kifejezetten fotós boltban meg egyértelműen.

Mivel egy fotósbolt volt olyan rendes és felajánlotta az előadótermét már többször is a Green Aquanak, ezért egy kis reklám most nekik. ;)
Az AWPest a Labirint által leírt márkákkal bőségesen rendelkezik. Az áraik is jók és ha valamit kicsit olcsóbban látsz az E betűsben, odaadják annyiért. Viszont. Ott tényleg profi (és segítőkész) fotósok vannak a pult mögött. Nem akarom nagyon fényezni őket, mert ahogy belépsz, úgyis megérzed a levegőben... ;)
Jah és bent az állványt természetesen egy akvárium felé fordítva tudod kipróbálni. Ez nagyon fontos! :D

Köszi a tippet!
Átfutom ezt az oldalt is!
 
Nigro said:
Labirintkopoltyus said:
Szia!

... De kifejezetten fotós boltban meg egyértelműen.

Mivel egy fotósbolt volt olyan rendes és felajánlotta az előadótermét már többször is a Green Aquanak, ezért egy kis reklám most nekik. ;)
Az AWPest a Labirint által leírt márkákkal bőségesen rendelkezik. Az áraik is jók és ha valamit kicsit olcsóbban látsz az E betűsben, odaadják annyiért. Viszont. Ott tényleg profi (és segítőkész) fotósok vannak a pult mögött. Nem akarom nagyon fényezni őket, mert ahogy belépsz, úgyis megérzed a levegőben... ;)
Jah és bent az állványt természetesen egy akvárium felé fordítva tudod kipróbálni. Ez nagyon fontos! :D

Véletlenül GA által berendezett aki? ;)
 
Talán egy kis kedv csináló ebben a remek időjárásban :thumbdown:

P1030946.png

P1010021-1.png

P1030636.png

P1030994.png

Azért a zsebben mindig legyen egy kisebb fajta szemetes zsák ;)
 

Attachments

  • P1030946.png
    P1030946.png
    875 bytes · Megtekintések: 0
  • P1010021-1.png
    P1010021-1.png
    875 bytes · Megtekintések: 0
  • P1030636.png
    P1030636.png
    875 bytes · Megtekintések: 0
  • P1030994.png
    P1030994.png
    875 bytes · Megtekintések: 0
Végre nem esik az eső így végre ki lehetett mozdulni :) Látszólag más is élvezte a napsütést ;)

P1080865.png

Földön hasalva készült a fénykép a jó öreg fz50-el.
 
Virág, hangya, levéltetű.

41.jpg



Balra át!
6.jpg
 
Próbálkoztam én is tegnap, de sajnos az általad linkelt blogbejegyzésben leírt tippekkel nem voltam tisztában, így nem lettek túl jó képek. :| Mindenesetre élőben gyönyörű volt!

4889053214_3c6cb8b891_z.jpg
 
Máté Bence az egyik legsikeresebb magyar természetfotós.Egészen fiatalon,14 évesen már profi módon készített madárfotókat.
Már régóta figyelemmel kísérem pályafutását.21 évesen már világszerte elismert természetfotós.Számos hazai és nemzetközi díjat tudhat maga mögött.Most ismét remekelt.Az idei Wildlife Photographer of the Year verseny természetfotó kategóriában nyerte el az első díjat 4500 induló közül...és még csak 25 éves.

http://hetivalasz.hu/itthon/magyar-foto ... nyen-32041
Weblapja:
http://www.matebence.hu/

Mate_Bence616.jpg
 
Bizony, Máté Bence gyakorlatilag már mindent díjat megnyert. Viszont akkor dobok én is egy fotót.
A CIWEM Environmental Photographer of the Year 2010 versenyen Násfay Béla egy víz alatti fotóját díjazták a minap.

A kép címe: 'Birthplace'

eggslake.jpg

A kép egy Magyarországon honos békafaj petéit ábrázolja. :thumbup:
 
Ezt ma fotóztam. Ugyan nem díjnyertes csak egy kép, de nekem kicsit olyan, mintha éppen küzdelemre készülnének a lassú harcosok...
5080688498_8f50422a6f_z.jpg
 
Szép. Sajnos manapság már lehetetlen lesz olyan égi- és természeti témát fotózni ,ahol nem hagyja nyomát a civilizáció.
 
Back
Oldal tetejére