• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fotózás

Nagyon szép, és ahogy látom nem is volt olyan sok turista a kis szigeten :thumbup:
 
Engedjétek meg hogy megosszak veletek pár Tiszai képet!! :oops:
Elég rossz idő volt vasárnap, de nem ment el a kedvem a fotózástól! :cool:
5902239920_50720539a1_z.jpg

5901669221_21e74f2074_z.jpg

5901670665_d1b71c51e7_z.jpg

5902295214_442ed147f5_z.jpg
 
Kimentem a múltkor a teraszra, mert nem tudtam, mi ez a furcsa fényjelenség. Hát ezt láttam:
5950802731_0dc01805b5_z.jpg

Itt nagyban, már amennyire a flickr 3 egymás mellé szerkesztett panorámaképet meg tud jeleníteni. (A kép bal oldalán a háttérben a Kékes látható.)
 
Csak nem a Festetics kastélyba vezető "műemlék" útra néz a Teraszotok? :shock: Most hirtelen nem tudom,mi a neve pontosan az útnak.
Nagyon hangulatos kép.
 
tibicuk said:
Csak nem a Festetics kastélyba vezető "műemlék" útra néz a Teraszotok? :shock: Most hirtelen nem tudom,mi a neve pontosan az útnak.
Nagyon hangulatos kép.

de igen, Fenyves - Alle a neve. Lehet jó villámos képeket is gyártani, elég nagy hozzá a terep ;)
 
wow ránézek a fotóra és szinte érzem a friss levegőt.... szerencsétlen városi ember lévén. :lol:
nagyon szép fotó, gratu :thumbup:
 
viktorlantos said:
wow ránézek a fotóra és szinte érzem a friss levegőt.... szerencsétlen városi ember lévén. :lol:
nagyon szép fotó, gratu :thumbup:

Köcce Vik! ;)
 
Ilyen gyönyörű helyen laksz és csak most mutatsz nekünk képet :crazy: Ejnye ;) Kérünk még :thumbup:
 
N-dee said:
Nigro said:
Grat N-Dee! Jó kis fótó :thumbup:
Szép helyen laksz :wave:

Köszi Atti, nem is költöznék el Keszthelyről semmi pénzért ;)
Szerintem átversz minket. A végén kiderül, hogy a Festetics kastély a Tiétek, csak nem mered megmondani, hogy van egy szobányi akváriumod.
 
KaZe said:
N-dee said:
Nigro said:
Grat N-Dee! Jó kis fótó :thumbup:
Szép helyen laksz :wave:

Köszi Atti, nem is költöznék el Keszthelyről semmi pénzért ;)
Szerintem átversz minket. A végén kiderül, hogy a Festetics kastély a Tiétek, csak nem mered megmondani, hogy van egy szobányi akváriumod.

:lol: :lol: :lol:
 
Back
Oldal tetejére