• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes fulfilled dreams

Baromi gazdag szinvilag. Azert a fenyezo eloelet sokkal jobb szinosszeallitast eredmenyez, vagy ez csak nekem tunik ugy.

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről
Színösszeállítás ez jó volt!
Csak a ludwigia nem a legjobb formába volt (nincs színe,hullik a levele,lukadnak a levelek,fonalas is volt szegény) gondoltam jobb helye lesz kicsit árnyékosabb helyen (takar kicsit a venti).
De azért köszi:)
 
View attachment 38374 View attachment 38375 View attachment 38376 View attachment 38377
Ma ezek a képek a legjobbak szerintem, az akvának jol áll a fekete háttér.
Azt hogy az egész kép éles legyen, még gyakorolni kell.
Az akva kezdi elveszteni az alga fonalat! (mindegyiket(y))örülés van:)
Az állomány remekül van nem volt elhullás :)
Gyonyoru kepek gyonyoru akvariumod van. Ez az akva szerintem most lett keszen
Mar csak fenn kell tartani.

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről
 
Köszi szépen, tőled nagy dicséret ez.:)
Ugyan ne viccelj. Ezt Te alkottad. Innen kezdodik a hobbi szep resze amikor mar szep. Lehet meg finomitani az apro reszleteket ami neked nem tetszik. Utana el is keszitenem a technika nelkuli fotot. Az iaplc nagy falat oda meg kell fejlodni, de amik most jonnek versenyek siman bekuldenem. Eaplc ,aga, hac. Ezek mar megmerettetnek amibol meriteni is tudsz es jobban eszre veszed az apro reszleteket.
Milyen fenykepezod van?

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről
 
Ugyan ne viccelj. Ezt Te alkottad. Innen kezdodik a hobbi szep resze amikor mar szep. Lehet meg finomitani az apro reszleteket ami neked nem tetszik. Utana el is keszitenem a technika nelkuli fotot. Az iaplc nagy falat oda meg kell fejlodni, de amik most jonnek versenyek siman bekuldenem. Eaplc ,aga, hac. Ezek mar megmerettetnek amibol meriteni is tudsz es jobban eszre veszed az apro reszleteket.
Milyen fenykepezod van?

Tapatalkkal küldve az én SM-G920F eszközömről
Köszi a biztatást.
Majd egy kicsit leülhetnénk beszélgetni kicsit ha ráérnél.
Csak egy kis nikon d3300.
 
Sziasztok
Sajnos ebböl a fekete dög-böl egyre több van, főként a parvulába és a mohába és a megmaradt hc-be, ma kiporszívóztam a talajt,cseréltem kb 50%vizet+ kapja az exelt fecskendővel.
A flow visszavéve, és csak 72w megy 6 órában, co2 kb 3-4bpm. Természetesen az előszűrö is takarítva, végül kapott egy fél bacterball-t. Egyszóval megy a küzdés!20170827_161533.jpg 20170827_161552.jpg
 
Back
Oldal tetejére