• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Garnélia

haramia70

Kertész tanonc
Sziasztok :)

Olyan öröm olvasni a naplóitokat, hogy én is kedvet kaptam a sajátomhoz.
4 éves kisfiam húsvéti kívánsága volt egy akvárium. Van egy 120 l-es már, de szeretett volna a szobájába egy sajátot. A megfelelő akvárium kiválasztása közben találtam erre az oldalra, és akkor már sejtettem, hogy ez egy növényes nano akva lesz, húsvéti ajándéknak álcázva.
Az akvárium március 26-án indult, mivel a kisfiam azonnal szerette volna az akváriumát, nem volt sok idő az indulásra. A "nyuszi"reggel meghozta, talaj, dekor, növények belekerültek,és a nagy akvárium vizével töltöttem fel. A frissen vásárolt "garnéliákkal", és halakkal már üzemelt is.
Sokat olvastam a naplóitokat, próbáltam ennek tudatában megfontoltan összerakni mindent.
A gyári szűrőt már lecseréltem, és a világításon is gondolkozok.

Diversa nanoled szett 30l
akvárium :30 x 30 x 35 cm, az üveg vastagsága 4 mm
világítás:alúmínium 7.2W LED INTENSO 6500K
szűrés: Eheim ecco pro 130
fűtés: nincs
talaj: jbl aquabasis plus, jbl manado
dekor: sárkánykő, fa
növények: elég sok van, a nevüket nem tudom

Szívesen fogadok tanácsokat, tippeket:)
Nagyon szeretnék dús növényzetet megvalósítani.
 
Sziasztok :)

Olyan öröm olvasni a naplóitokat, hogy én is kedvet kaptam a sajátomhoz.
4 éves kisfiam húsvéti kívánsága volt egy akvárium. Van egy 120 l-es már, de szeretett volna a szobájába egy sajátot. A megfelelő akvárium kiválasztása közben találtam erre az oldalra, és akkor már sejtettem, hogy ez egy növényes nano akva lesz, húsvéti ajándéknak álcázva.
Az akvárium március 26-án indult, mivel a kisfiam azonnal szerette volna az akváriumát, nem volt sok idő az indulásra. A "nyuszi"reggel meghozta, talaj, dekor, növények belekerültek,és a nagy akvárium vizével töltöttem fel. A frissen vásárolt "garnéliákkal", és halakkal már üzemelt is.
Sokat olvastam a naplóitokat, próbáltam ennek tudatában megfontoltan összerakni mindent.
A gyári szűrőt már lecseréltem, és a világításon is gondolkozok.

Diversa nanoled szett 30l
akvárium :30 x 30 x 35 cm, az üveg vastagsága 4 mm
világítás:alúmínium 7.2W LED INTENSO 6500K
szűrés: Eheim ecco pro 130
fűtés: nincs
talaj: jbl aquabasis plus, jbl manado
dekor: sárkánykő, fa
növények: elég sok van, a nevüket nem tudom

Szívesen fogadok tanácsokat, tippeket:)
Nagyon szeretnék dús növényzetet megvalósítani.
Sok sikert es algamenteset! Kepeket is kerünk am!:)
 
Szia!
Jó indulásnak tűnik! Viszonylag kevés fénnyel is lehet szépeket alkotni. (Ha meg az ember "hibázik", könnyebb low-ban korrigálni.)
Várom a képeket!;)
Az a pár hozzászólás hamar összejön és lehet feltölteni a fotókat.(y)
 
Szia
Üdv a fórumon. Az adatok alapján jó indulásnak tűnik. Tudsz képet feltölteni de egyenlőre csak valamelyik megosztó oldalon keresztül Pl.: Picasa.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére