• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua kő vásárlási tájékoztató

Gabika said:
Egy kis segítséget szeretnék érni.
Tervezek most egy 60 x 30 x 36 -os opti akváriumot Iwagumi stílusút .
Manten köveket tervezek bele hány darab kellene bele?

Gábor

Én 10-15kg-ot mondanék. Darabszámra ahogy jön.
 
viktorlantos said:
Gabika said:
Egy kis segítséget szeretnék érni.
Tervezek most egy 60 x 30 x 36 -os opti akváriumot Iwagumi stílusút .
Manten köveket tervezek bele hány darab kellene bele?

Gábor

Én 10-15kg-ot mondanék. Darabszámra ahogy jön.

Rendben.

Ezt a fajta követ lehet "tördelni" vagy van nálatok raktáron kisebb darabok is.
 
Én is 15kg-ot rendeltem igaz Seiryu-ból, inkább legyen több, de attól is függ a mennyiség hogy milyen hardscapet tervezel.
 
Ezt a fajta követ lehet "tördelni" vagy van nálatok raktáron kisebb darabok is

Ez tömb szikla. Nehéz, tömör kő. nehezen törhető és a kis darabok is 2-4 kg-ot nyomnak.
Nagyon kicsi méret most nincs raktáron ha jól tudom, de holnap megnézem.
 
viktorlantos said:
Ezt a fajta követ lehet "tördelni" vagy van nálatok raktáron kisebb darabok is

Ez tömb szikla. Nehéz, tömör kő. nehezen törhető és a kis darabok is 2-4 kg-ot nyomnak.
Nagyon kicsi méret most nincs raktáron ha jól tudom, de holnap megnézem.


Rendben köszönöm.
Akkor várok a rendeléssel holnapig.
 
A manten köveket le lehet sósavas oldattal mosni vagy ezt a kő típust nem muszáj?
Ha igen, akkor milyen arányú oldatban kell vagy elég érzésre keverni?

Üdv, Gábor
 
Srácok hogy álltok pagoda kővel? Érdemes holnap benéznem hozzátok?
10 kg kövem van, amit továbbra is kevestelek, ezért szeretnék még úgy kb. 5kg-t. Egy nagyobbra és pár kisebbre gondoltam.
Most mi a legnagyobb méret, ami készleten van?
 
Egy gyönyörű kép a Manten kőröl.
ada-skala-manten-stone-1_7643.jpg
 
Sziasztok!

Tervezek egy 26x26x28-as nano-t összedobni és egy kis segítségre lenne szükségem,már rendelés előtt állok...szóval amire gondolok az a linkelt kép jobb vagy bal oldala,ilyen alakú kőre lenne szükségem,maximum 20-25cm hosszúságban,de minél nagyobb átmérőjűt szeretnék,manten-re gondoltam de a láva kő is játszik...szóval a kép: http://imageshack.us/photo/my-images/225/theslowdeathofarootiapl.jpg/

theslowdeathofarootiapl.jpg


Ha esetleg van valami ilyesmi követek akkor súlyban mit jelentene?

Köszönöm előre is!

Üdv: Norman
 
Igazából a méret szemléltetése volt a lényeg,mindenképpen ilyesmi sötét színűt szeretnék mint a képen...dragon van itthon,az túl világos....
 
Igazából a méret szemléltetése volt a lényeg,mindenképpen ilyesmi sötét színűt szeretnék mint a képen...dragon van itthon,az túl világos....
Akkor én is a megkövesedett fát ajánlanám (szerintem van ebben a méretben is, de össze is tudsz legózni egyet)!!
Viszont jobban járnál, ha kijönnél a boltba Törökbálintra és személyesen válogatnál, akkor tuti megtalálnád az elképzelésednek a legmegfelelőbbet!!;)
 
Ránézek a megkövesedett fára,köszönöm a segítségeteket......250km minimum Törökbálint így hirtelen,viszont nyáron megyek a rokonokhoz Siófokra akkor tuti lekanyarodom az M0-sról...addig marad a webshop...köszi még egyszer!
 
Szétnéztem és maradnék a manten vagy fuji köveknél,jó lenne ha volna nagy méretben nektek,nézzétek megvlegyetek szívesek...Köszönöm!
 
Mindkettőből van nagy méret. A Manten világosabb szürke, mint a webshop fotón. A Fuji az szinte fekete/sötétbarna.
 
Sziasztok!

Egy bruttó 96 literes akváriumbe Seiryu követ szeretnék használni Red Moor gyökérrel kombinálva. A Seiryu kő lehet valamilyen hatással a víz paramétereire? Igazából az érdekelne, hogy keményítheti-e a vizet vagy sem.
 
Back
Oldal tetejére