• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Huangshan-Tiandu-fen

Amazonia VS Tropica


  • Total voters
    14
  • Poll closed .
Tényleg azt hittétek hogy idén már nem lesz totál fotó [emoji14] ,Én ezzel búcsúzom a 2016 os évtől,és megyek bele a 2017 es évbe.
Itt is szeretném megköszönni @kmisi önzetlen felajánlását mindenre kiterjedően,és ha nem is úgy sikerült az akvárium mint ahogyan azt megálmondtam,kicsit azért büszke vagyok rá.
Persze minden kedves barátomnak és fórumtársnak köszönöm a bíztató szavazatokat,Gábornak a fotót hogy tudtam nevezni a versenyre,illetve a sok tettszik gombot amit nyomtatok mert modhat bárki bármit igen is nagyban javít az ember kedélyállapotán ha azt látja hogy amit csinál az másoknak is tettszik.
Boldog 2017 es esztendőt kívánok,sikeres kertészkedést,és persze algamentes hétköznapokat.[emoji6]

7aa7ecb71e029e1d03b1e9eaa8755bc5.jpg
 
Mondtam ,hogy küldd be homokosan is a Contest-re.(y):LOL:Baromi jó lett így.
Nagyon adja magát a homok Viktor,szuper lett;):)Őszinte leszek,nekem így sokkal jobban tetszik
Végezetül hasonló jókat kívánunk neked ,és kedves családodnak mi is;)
 
Ma egyéb iránt picit változott a kép,bekerült a régóta tervezett dekorhomok ide oda egy kevés,még be kell " koszolódnia" de változatosabb lett az össz kép.
Hát az tuti, hogy kell neki érnie bőven, de hát a fényágyú majd segít;)
 
Mire jössz január végén addigra beérik majd,a Neonokat meg majd viheted [emoji16]
Viktor, a suli 13-14-én lesz;), de majd még utána is járok Fehérváron.
A neonokat köszönettel veszem, lesz helyük a nagy vegyes felvágottban a 250 literben:woot:(y)
 
Üdv. Most már látható a galéria így megosztom a versenyfotót Én is.
Ebből a köves akváriumból ezt tudtam kihozni.
Bevallom Őszintén nem vette el a kedvem a köves scape től hogy az akvárium nem úgy sikerült ahogy azt annó megálmodtam.
Most már készülök az idei "alkotásra" ,tisztázom magamban az utat merre tovább,de az már biztosra látszik hogy ismét vissza az "erdőbe" vezet az út.
Köszönöm a fotót Gábor barátomnak és mindenkinek aki segített.

02e5a2ee4128ebda9ebd30f861fee95f.jpg
 
Üdv.
Ma meg ejtettem a takarítást.A köveket végigfogkeféztem de mér korántsem olyan elánnal mint korábban.Amúgy is már kezdenek eltüni a kövek a növények alatt.
Szürőcsöveket kitisztítottam,kíváncsian várom a következő lámpát,a mostanit kb 80 % on hajtom.Ha meg lesz a kettő lámpa mindegyik megy majd kb 60 % on,aztán ha majd kell a több fény akkor emelek rajta.Ezzel sokkal jobban ki tudom majd tolni a növények listáját.
Pont ma 7 hónapos az akvárium.

275f43fba28312c624710952a77dfa9e.jpg
 
Üdv.
Ma meg ejtettem a takarítást.A köveket végigfogkeféztem de mér korántsem olyan elánnal mint korábban.Amúgy is már kezdenek eltüni a kövek a növények alatt.
Szürőcsöveket kitisztítottam,kíváncsian várom a következő lámpát,a mostanit kb 80 % on hajtom.Ha meg lesz a kettő lámpa mindegyik megy majd kb 60 % on,aztán ha majd kell a több fény akkor emelek rajta.Ezzel sokkal jobban ki tudom majd tolni a növények listáját.
Pont ma 7 hónapos az akvárium.

275f43fba28312c624710952a77dfa9e.jpg
Nagyon szep alkotas kar, hogy nem talaltad meg benne az oromodet. Ahogy neztem a te lelkedet inkabb az erdos fas mohas vonal nyugtatja. De ez az alkotasod is azt sugalja, hogy minden stilus amit eddig kepviseltel megallja a helyet.

Szabó Henrik 70/883-4940
 
Wow! Most látszik, mennyi munkád volt a növények folyamatos kordában tartásával! :eek::)
Most pedig kezdenek elszabadulni... mint itt:
:LOL:
 
HAC 2016: 16. hely
véleményezni,összefoglalni és levonni a következtetéseket talán majd holnap.

Én itt a naplomban ( ha már van ilyen) fejezem ki gratulációmat az összes indulónak,és természetesen még nagyobb gratulációm a nyerteseknek.
Külön öröm hogy három közeli "kolléga" is a helyezettek közt van [emoji106] [emoji122] [emoji6]

Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről
 
Gratu a jó eredményhez. Akkor is ha többet vártál tőle.
Nálad ennél több van az akváriumban, de szerintem október 1 után talán picit kedvezőtlenül alakult a berendezés sorsa.
Rengeteg meló, hogy egyben tudd tartani. A fotó egy picit depressziósra sikerült ami rádolgozott az algás kövekre.

Ha sikerült volna megtartanod az októberi állapotokat, a korábbi erdős akváriumodnál már megszokott harsány élénk zöld növényzettel, és az azóta berakott részletekkel, szerintem sokkal jobb helyen végzett volna.

Október 1-ről

anigif-gif.18216.gif

És a verseny fotó

02e5a2ee4128ebda9ebd30f861fee95f.jpg
 
Ez most már másodlagos, de van RAW képed a verseny fotóról? Ha át tudnád dobni valamilyen formában szívesen megnézném.
 
Ez most már másodlagos, de van RAW képed a verseny fotóról? Ha át tudnád dobni valamilyen formában szívesen megnézném.
Köszönöm Vik,holnap utánakérdezek és emailen átküldöm.
És köszönöm a pár soros jellemzésed is,sokat jelent [emoji6]

Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére