• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Huangshan-Tiandu-fen

Amazonia VS Tropica


  • Total voters
    14
  • Poll closed .
Ide baltával,fejszével mentek?
Ezek csak a "terelő" képek [emoji16] ,egy sima kapa elég volt meg a kézi erő mivel minden fát a vízből az iszapból szedtünk ki.Ilyenkor ideális menni,mert alacsony a vízállás,és így a "kincsek" felszínre kerülnek.
Most az áztatás időszaka van aztán tisztítás és áztatás következik aztán már csak egy utolsó tisztítás és kifőzés és mehet az építkezés.
Annyit azért elárulok hogy minden a terveimnek megfelelően alakul [emoji6]
 
Nem sűrün van ilyen de együtt a két akvárium,a leányzó szobáját festem [emoji4]
Vízcsere tolódik pont emiatt.

42dae4c1c1f8f19fe14630ec624dde26.jpg
 
Akkor kicsit kifejtem mit is takar a kép.
Ez egy része azoknak a fáknak amiket már a következő ötlethez tartogatok.A képen nem egy darab fáról van szó kicsit össze lettek illeszgetve,mondhatni próbálkozom.Most először találtam olyan kisebb gyökereket is amik lehelletnyi vékonyak így jól kiegészítik majd a tájat.
Azt már most látom hogy ha elkészül az új 40 es mélységű akvárium végre lesz helyem a térérzetnek.Az alapanyagra nem panaszkodom,kb három 60 as akváriumot be tudnék rendezni vele,vagy egy 250 es is kijönne belőle.[emoji16]
Szóval tervezgetek szépen csendben,hogy majd remélhetőleg egy olyan akváriummal térjek vissza ami majd a nevéhez is méltó lesz,mert a következő elrendezés neve már meg van ... [emoji6]
 
Üdv !
Egy kép a növényneveldéről sajnos elég homály kézből lőve,azért a plusz fény megtette hatását minden szépen pirosodik és @viktorlantos idézve már nem baby fénnyel játszok :D
Próbálom elfogadható minőségben tartani de már minden gondolatom a következő összeállítás körül forog :rolleyes:,abból is látszik hogy nagyon sok követ kiszedtem már főleg a hátsó sorból ahova folyamatosan pakolom a stem növényeket :)
Sajnos egy kisebb fonal azért van itt ott,de hát lassan 10 hónapos lesz az akvárium.

DSC07135.JPG

17015934_1301605579923999_4964737689042529076_o.jpg
 
Kicsit kevesebb képpel naplózott akvárium lesz ,rámegyek a meglepire :),de ízig vérig erdős hangulat lesz megfejelve még egy jó kis 40-es mélységgel :cool:
Akkor tuti, hogy valami egyedit találtál ki! Vagy talán nem akarod, hogy a naplóban lévő bejegyzések befolyásoljanak téged, és az aki építését. Ha így van, megértem.
Hajrá! Alkoss!
 
Akkor tuti, hogy valami egyedit találtál ki! Vagy talán nem akarod, hogy a naplóban lévő bejegyzések befolyásoljanak téged, és az aki építését. Ha így van, megértem.
Hajrá! Alkoss!
Egyedit már nagyon nehéz csinálni főleg erdős témában,inkább az apróbb részletek maximális megvalósítása lesz a cél na meg a mélységérzet növelése amennyire csak lehet.
Na meg megint a határaimat feszegetem :)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére