• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Huangshan-Tiandu-fen

Amazonia VS Tropica


  • Total voters
    14
  • Poll closed .
Hogyan likvidáltad a BGA-t?
Kedves barátom Veréb Gábor ( Papó ) csoda porával ( ne kérdezd mi volt Én sem tudom ) két adagban másfél heti vízcsere kihagyásával.Remélám nem is fog visszajönni.
Másfél hónapja van az akváriumnak [emoji18]

Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről
 
Kedves barátom Veréb Gábor ( Papó ) csoda porával ( ne kérdezd mi volt Én sem tudom ) két adagban másfél heti vízcsere kihagyásával.Remélám nem is fog visszajönni.
Másfél hónapja van az akváriumnak [emoji18]

Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről

Gondoltam, hogy valami ilyen megoldás fog pontot tenni a dolog végére :) Csak ne jöjjön vissza.

Vízcserével nem tudom jó ötlet-e ennyit várni... Ha nagy mennyiségű BGA kidöglik, akkor minél hamarabb érdemes kiszedni. Pár nap, 1-2-3 alatt már pusztulnak, ha nagyon a sarkukra lép valami...
 
Utoljára módosított:
Mondhatnám úgy hogy a semmiből sikerült visszahozni az akváriumot,így más a bontás melett döntött volna Én minig azt mondom,és ez kicsit közhelyes is,hogy soha ne add fel.
Szóval megint jó ránézni az akváriumra,a növények lassan szétfeszítik az üveget és készülődnek majd betölteni a nekik szánt területet a következő elképzelésben.
20 kg fekete lávakő már beszerezve,a fák továbbr is szépen áznak,tisztulnak.
Esténként vagy amikor van időm leülök és rajzolgatok.A név a naplónak és a helyszín az inspirációnak már meg van,erről bővebben majd a saját naplójában [emoji6]

772bcf7bcab342b364905a99a8e98f1b.jpg

Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről
 
Esténként vagy amikor van időm leülök és rajzolgatok.
Majdnem olyan szépen rajzolsz, mint kertészkedsz (y)
Én ehhez (is) elég hülye vagyok, milyen eszközökkel/trükkökkel nyomod? Én egyedül a papírzsepis, maszatolós "technikát" ismerem. Különösen az érdekelne, ahol sötét alapon világos a rajz.
 
Azt meg lehet tudni, hogy ezek milyen fák? :oops::)
Szia,a fákat a szokásos "titkos" gyűlytőhelyemről szereztem be.Annyit lehet tudni hogy vízben voltak a gyökerek és többfajta fának az elszáradt gyökérrészei.Eddigi két összeállításban beváltak [emoji6]


Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről
 
Üdv.Elég erős concept szagú tervezgetésre kérném a nagyérdemű véleményeket.
A nagy "öregek" véleménye is jöhet persze csak ha még olvassátok ezt a naplót [emoji16]
Ezekből lehet savazni,persze nem árulok el nagy titkot hogy nem teljesen ezek lesznek megépítve.
Köszönöm a véleményeket.

b651e43bb26b4f0b2d29299cc785c54c.jpg9b2191f9206e8cea453139df77dc123e.jpg6a44db56cdeafe727ebd3ce7598f784e.jpg0e37dcdd95011bbef7aa1d16551beb93.jpg

Tapatalkkal küldve az én C6903 eszközömről
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére