• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Inspiráció

Egy másik:
"The Famous Tree"

4871511983_261a078dd1_z.jpg


4929243243_6945e9d1b3_z.jpg


http://www.aquaticplantcentral.com/foru ... l-bee.html
 
Nekem Csontváry: A magányos cédrus ugrott be.De lehet, hogy csak a lengedező moha miatt a fa bal oldalán.
 
Ezt (is) szívesen megmerülném! Kár, hogy száraz ruha -ami még nincs- kellene a víz hőfoka miatt...
 
Valaki talált akváriumot vörös juharlevél sziklával. Én még sehol nem láttam, és érdekelne, mert egy nagyon szép kő
 
Aki fás, gyökeres elrendezést szeretne összerakni , szerintem elég jó inspirációnak számítanak ezek a képek.
6042302001_d7a3c97285_z.jpg

6042314205_1eeae37219_z.jpg

6048679217_e587c4c35b_z.jpg

Hátha valaki kedvet kap, egy hasonló természetes hatás megalkotására. :angel:
 
Hát ezek nagyon fajinak ;) .Jó hogy föltetted mert én majd valami hasonló kinézetű gyökeres akvát szeretnék összehozni következő prodzsektnek.Mihelyt lesz rá keret :roll:
 
Egy kicsit OFF:
kz710 said:
Hát ezek nagyon fajinak ;) .Jó hogy föltetted mert én majd valami hasonló kinézetű gyökeres akvát szeretnék összehozni következő prodzsektnek.Mihelyt lesz rá keret :roll:
Most nézem csak az adatlapodon, hogy neked nem igazán sokat kell utaznod hogy inspirációkhoz juthass a természet a lábaid előtt hever. szerintem rövidesen megint megyek a Mátrába fotózni, megjött a kedvem gyönyörű hely.
 
Back
Oldal tetejére