• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

JBL ProScape ShrimpsSoil

bandras

Kertész szaki
Sziasztok! Ebben a videóban a címben említett talaj Brown megy felülre ugye? És ez feltöltve is ilyen sötét, feketés? Mert akkor rendelek is! :) (Jbl aqua basic plus-t fog nálam fedni) Valakinek van véleménye erről a talajról?
 
Utoljára módosított:
Hali
Igen alulra megy a növénytáptalaj és ezzel lefeded" Én a Volcano stone-t használtam és elég jó minőségű volt,de ez a Soil biztosan jobb!
Az csak jobb ha a kettőt egybe kombinálod,ahogy a gyártó is ajánlotta"
 
Igen elég lesz,de kellene egy akvárium méret,abból lehet kiszámítani,hogy mennyi kell ...
Alulra Jbl Aquabasis-t raksz vagy valami jobbat? Mert pl a Tropica aljzat jobb és pár száz ft vel több
 
Köszi. 54l esbe elég belőle 6l?
Sziasztok! Ebben a videóban a címben említett talaj Brown megy felülre ugye? És ez feltöltve is ilyen sötét, feketés? Mert akkor rendelek is! :) (Jbl aqua basic plus-t fog nálam fedni) Valakinek van véleménye erről a talajról?
Szia, én annyi különbséggel tenném,hogy a vulcanot tenném alulra nem pedig a Basis-t.
A shrimp soil fekete, de ugyanakkora a szemcse mérete mint a plant soilnak. legalábbis én nem láttam különbséget a kettő között,Pl amazonia vs amazonia powder na ott már van különbség a szemcse méretben..;)
üdv..
 
Köszönöm! :) És jbl proscape shrimp soil és jbl proscape plant soil között mennyi külömbség van? A leírásból nekem az jött le hogy a shrimp a garnéláknak megfelelő ph-t és kh-t teremt a plant meg a növényeknek megfelelő ph-t és kh-t. Tápanyagban vajon van különbség vagy csak a ph és kh más? :)
 
Kérdés,hogy Garnélaknak szeretnéd berendezni vagy más halak lesznek?
Garnéláknak a Shrimp soil kell... Növényesbe amibe lesznek halak pl Guppy,Neon abba meg meg a Plant soil...
 
Köszönöm! :) És jbl proscape shrimp soil és jbl proscape plant soil között mennyi külömbség van? A leírásból nekem az jött le hogy a shrimp a garnéláknak megfelelő ph-t és kh-t teremt a plant meg a növényeknek megfelelő ph-t és kh-t. Tápanyagban vajon van különbség vagy csak a ph és kh más? :)
Én ebböl a kérdésböl, nem csinálnék nagy gondot , annyit egyik sem változtat a víz paramétereken szerintem ! azt neked kell stabilizálni..
 
Sziasztok
Ezzel a talajal is napi cserék mellett várni kell min 1hetet? Csak ez van az akváriumba,táptalaj nincs csak garnéláknak lesz.
 
Sziasztok
Ezzel a talajal is napi cserék mellett várni kell min 1hetet? Csak ez van az akváriumba,táptalaj nincs csak garnéláknak lesz.
Én 2 hetet várok ,mielőtt bármi garnélát berakok...GOndolom egy teljesen új setupot csináltál,akkor meg várnod kell min 1 hetet,de 2 jobb lenne...
 
Én 2 hetet várok ,mielőtt bármi garnélát berakok...GOndolom egy teljesen új setupot csináltál,akkor meg várnod kell min 1 hetet,de 2 jobb lenne...
Köszi amazoniát használok egy másik akvában csak ezt a talajt nem ismerem,de akkor megvárom a 2 hetet ezzel is köszi a választ
 
Back
Oldal tetejére