• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Kő-fánk

pepe0419

VIP kertész
Elindítottam ma a CBS garnélák új lakását.
A tengerpart nem jött be (@Pecás :whistle:), ezen kívül pontosan betartottam a "hogyan NE indítsunk akváriumot" nagykönyv előírásait, így mára egy zöld leves lett az egész. Szétkaptam és pár óra alatt ez lett:

WP_20151121_19_02_22_Pro_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


A sziklákra még lehet, hogy kell majd mohát ragasztanom, főleg az bal elsőre, az nagyon csupasz. A résekben Fissi van és MC,

Adatok:
Akvárium: sima üveg, 45*30*30
Szűrés: Tetratec EX700 (még a régi), elég erős, ha majd átköltöznek a lakók, akkor megkapja a másikból az üvegeket.
CO: nagynyomású, egyelőre noname porlasztó, majd később jön át ide az Do!Aqua
Táp: egyelőre 4m Plater hetente + 1-2 ml Macro
Talaj: Tropica + Dennerle 9in1 táptalaj + SZAT T1 homok
Növények: HC, Anubias, Fissidens, Riccardia, MC
Világítás: 2x24 quad (egyelőre 5 óra), később lehet, hogy elég lesz a 32W Tornado is
Dekor: lávakő

Köszi, hogy benéztél :)
 
Mennek a napi vízcserék, ma sikerült hozzájutnom La Plata homokhoz, így kijön a SZAT, köszi @bandee :) Már csak az esőztető helyett kellene egy szép lily.
 
Az akváriumot a hétvégén szétkaptam, a költözés miatt kb. 3 hónapja nem foglalkoztam vele, csak a vízcsere és tápozás, úgy nézett ki, mint egy zöld kupac, nem is tetszett. Hamarosan bemutatom az utódot, egy minimalista redmoor fás CBS lak készül parvulával és blyxaval. CBS lak @danyi03 vagy @inadsz kérem archiváljátok a naplót. Köszi.
 

Hasonló topikok

Válaszok
2
Megtekintések
2K
Back
Oldal tetejére