• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Májusi

Semmi gond nem volt a rendszer beüzemelésénél. Minden rendben működik. Reggelre a bubiszámlálóból a visszafolyásgátlóig lefolyt a folyadék, de a visszafolyásgátló megállította. Egyébként a mágnesszelep után hagytam egy hurkot, hogy ne legyen problem. A tűszelepet állítgattam egy ideig, és a diffúzort pakolgattam egy darabig az akváriumban.
 
Ilyen a Drop checker
DSC_4923_1549.JPG

Erre leszek majd kíváncsi mire megy. Ez HC, de nem igazán nőtt, inkább mindig kevesebb lett. Amit ragasztottam az mind levált, csak az maradt meg amit kötöztem.
DSC_4934_1560.JPG

Ő pedig itt Bolyhoska. Bohókás 3 hónapos cica.
25474405_1153291061468976_2033196682_o.jpg

Mióta helyrehoztam az akváriumot, valószínűleg túl lágy volt a víz, alacsony volt a kh és a ph, szóval azóta több garnélát látok az akiban, szerencsére.
 
Utoljára módosított:
Ilyen a Drop checker ilyen
View attachment 45354

Erre leszek majd kíváncsi mire megy. Ez HC, de nem igazán nőtt, inkább mindig kevesebb lett. Amit ragasztottam az mind levált, csak az maradt meg amit kötöztem.
View attachment 45355

Ő pedig itt Bolyhoska. Bohókás 3 hónapos cica.
View attachment 45356

Mióta helyrehoztam az akváriumot, valószínűleg túl lágy volt a víz, alacsony volt a kh és a ph, szóval azóta több garnélát látok az akiban, szerencsére.
Hűűű a cicus már nagyot nőtt miota voltam nálad a növényekért! ;)
Látom ő is szereti a aqvarisztikát!:D
 
Back
Oldal tetejére