• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Munkahelyi kockám

Maci

VIP kertész
Sziasztok!

Készítettem egy kis akit a crs/cbs brigádnak a munkahelyemen.

Adatok:
23,5 l-es aki, eheim liberty 2040 megtöltve Bio Rio-val és egy eheim előszűrővel megbuherálva, 10 w-os led, environment talaj, egy-két dragon kő, riccardia és cryptoparva. Hát nagyjából ennyi ;)
És egy gyors kép:
IMG_0082.JPG
 
Klassz lett!(y)
Látom, kórosan terjed a CRS-Heaven szindróma.
Valami kis búvóhelyet még kreálnék a helyedben, az árnyékos zugokat nagyon kedvelik.
 
Klassz lett!(y)
Látom, kórosan terjed a CRS-Heaven szindróma.
Valami kis búvóhelyet még kreálnék a helyedben, az árnyékos zugokat nagyon kedvelik.
Köszi!
Jön majd még bele néhány garnimenedék, levél meg ilyenek, de mindez csak a víz beállása után.
 
Fantasztise minimals :p
De tényleg jók ezek a minimál berendezések,sok sok rohangáló,turkáló garnélát kívánok (y)
 
Köszi skacok!
Nekem is nagyon tetszenek a pici, minimál akik, @Icepeak akija teljesen bepörgette az agyamat! :)
Volt itthon egy alacsony akim, amit wabizásra haaználtam, minden adott volt. Egy 120 literest akartam betenni az irodámba, de be kellett látnom, hogy azt nehezen tudtam volna kezelni, taiwanokat terveztem bele. Most itthonról beviszem a CRS CBS csapatot az 54 literesből, azt átalakítom, majd jöhetnek a taiwanok. Tiszta logisztika :D
 
Szuper kis Nano!Imädnäm ha nálunk a Hotelben lévő kb 600l Sula akváriumot ätrendezhetnem egy jó kis Natur aquariumnak!
 
Back
Oldal tetejére