• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

NFL

Tityesz

Főkertész
Elérkezett az idő! Jövő héten beindul a tojáslabda Őrület. Jönnek az át nem aludt éjszakák, munkahelyi késések, zombi üzemmódok hétfő reggelente...
Gyakorlatilag február óta nézegetem a naptárat, mikor jön el végre Szeptember 4.

A nyitó meccs:
Green Bay Packers - Seattle Seahawks
20140424091353882.jpg


Remélem legalább annyira jó szezon lesz mint az előző, legalább annyi meglepetéssel.
(bár megmondom őszintén idén örülnék ha a Cardinals lenne a meglepetés csapat :D)

Remélem sok akvakertész kolléga várta már a szezont...

Go Cardinals!
 
amíg nem indul az NHL, addig jó lesz elütni valamivel az időt az iszonyú lúzer nézhetetlen unalmas gurulós foci helyett... :)
 
arról mindig lemaradok. a család nem nagyon tolerálja, hogy főműsoridőben dumálóst nézek és ezt tetézve sport témában, sőt, amerikai sport témában...
 
Hát úgy igen nehéz... Legalább a meccsek nem főműsoridőben vannak. (egyik amerikai sport sem szerencsére)
 
hát mivel amúgyis az NHLben csak a keleti parti csapatokat nyomatják állandóan, ez a gond se zavar annyira:) philly, pens, rangers, kanadából meg a toronto. ezek mennek szinte csak.
az NFL közvetítésekben kicsit jobb a válogatás.
 
Na ezt nem tudtam. Lehet tudni hogy miért nem vegyes a felhozatal?

Az NFL-nél ugye több meccs közül választhatnak, hogy melyiket közvetítenék. Ebből adódóan a kisebb csapatokat, meg a kevésbé népszerűeket alig látni.
Cardinals meccset se sűrűn látok a Sport1-2-n. De tény hogy azért szinte minden csapatot lehet látni egy szezonban.
 
hát, mindig azt mondják, azt közvetítenek, amit kapnak, nem ők választanak. de gondolom 2-3 meccses csomagokat kapnak, abból választanak azért.
ennél persze azért kicsit nagyobb a merítés, de egy szezonban 1280 meccs van, ebből közvetítenek kb 500at, és láss csodát, pl colorado meccs egyetlen egy sikerül. jó esetben. de ez igaz a nyugati csapatok nagyrészére is, kivéve sharks, kings.

gondolom nflben a kevesebb meccs miatt kisebb a merítés ezért változatosabb.
 
Ez tény, messze nincs 500 meccs egy szezonban összesen (még 300 sem) Közvetíteni meg ennél jóval kevesebbet közvetítenek. A WildCard és a Play-off meccseket mind (mondjuk az nem sok)
Azért az 500 meccset amit közvetítenek az NHL-ben azt jobban szétdobhatnák...
 
az 500 az hasraütés volt, de jól melléfogtam, most utánaszámoltam. 100 körüli meccs van közvetítve.
heti kb. 3 van közvetítve. 30 hetes a szezon nagyjából.
ja, ez csak az alapszakasz, és az 1280 is lehet, hogy nem stimmel már, a tavalyi csoportváltozások előtti beosztással számoltam, az új esetében nem tudom. nagyságrendileg nem változik, 1000 feletti a teljes meccsszám.
 
tavaly a broncos-nak szurkoltam, de botranyos lett a vege, iden megprobalkozunk a 49ers-sel, csakazert sem seattle :))
 
hogy lehet csak így váltogatni a csapatod? :)
egyébként ma fogom megnézni a meccset, én nem bírok hajnal kettőig fennmaradni emiatt [majd az nhl:)], úgyhogy 1-2 napig ne spoilerezzetek :)
 
hát az indexen már láttam, hogy ott a meccs recap, meg hogy kiütés meg agyrázkódás, de szerencsére az eredményt még nem teszik a leadbe, az már pofátlanság lenne :)
majd ma egykor kiderül, ki ütött ki kit, és ki rázta meg az agyát:)
 
hogy lehet csak így váltogatni a csapatod? :)
egyébként ma fogom megnézni a meccset, én nem bírok hajnal kettőig fennmaradni emiatt [majd az nhl:)], úgyhogy 1-2 napig ne spoilerezzetek :)
Direkt nem is írtam be hogy nyert a.... :D
Sejtettem, hogy sokan csak az ismétlést látják ;)
 
Back
Oldal tetejére