• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Pandacsík akvárium ( Rizsföld :) )

Rudi.
Neked mennyi idobe telne ledimmelni egy fenycsovet? Akar gondolatban. Ez csak egy kerdes.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Ez most komoly kérdés? ..vagy csak képzeljem el, hogy éppen egy fénycsövet dimmelek? :shy:
A legegyszerűbb szerintem egy DALI fénycsőelőtét és egy kontaktus (nyomógomb).
A legolcsóbb egy fénycsőelőtét, ami 0-10V -al szabályozható. Ez kicsit macerásabb, mert elő kell állítani a 0-10V -ot. Viszont könnyebb (olcsóbb) az időzítése/vezérlése/szabályzása. Pl. a népszerű TC-420-al.
Persze a DALI-t is lehet programozni, időzíteni, stb csak horror áron.
 
Ez most komoly kérdés? ..vagy csak képzeljem el, hogy éppen egy fénycsövet dimmelek? :shy:
A legegyszerűbb szerintem egy DALI fénycsőelőtét és egy kontaktus (nyomógomb).
A legolcsóbb egy fénycsőelőtét, ami 0-10V -al szabályozható. Ez kicsit macerásabb, mert elő kell állítani a 0-10V -ot. Viszont könnyebb (olcsóbb) az időzítése/vezérlése/szabályzása. Pl. a népszerű TC-420-al.
Persze a DALI-t is lehet programozni, időzíteni, stb csak horror áron.
Koszonom.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
@Szabó Henrik
Bocs az off-ért Henrik, csak info:
most hétvégén ismét voltam az itteni szaküzletben voltak náluk is pandák!
10 Euro/db.
Több, mint két éve járok oda, még soha nem láttam.
Úgy látszik egy nagyobb szállítmányt kapott Európa...
 
Utoljára módosított:
@Szabó Henrik
Bocs az off-ért Henrik, csak info:
most hétvégén ismét voltam az itteni szaküzletben voltak náluk is pandák!
10 Euro/db.
Több, mint két éve járok oda, még soha nem láttam.
Úgy látszik egy nagyobb szállítmányt kapot Európa...
Valoszinu. Tudtommal ha nem tevedtek a madarkaim 400db kerult be magyarorszagra. Es jon megint 400 a nagy erdeklodes miatt. 10 euro jo ar erte mert 25-30 altalaban, ha van.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Sziasztok.
Volt egy kis heavy metal a melohelyen igy idom nemsok volt. Tobb helyrol jott az info, hogy gombolyu felulet kedvelok, nagyobb kavicsok stb stb. Hat kaptak. Az idot elkezdtem merni meddig birja a polc.
Amugy minden okes. Alga bummolni probal, a bandak borotvakent jarnak korbe mindent. Pattogva jelzik, hogy a gombolyu kovek bejonnek nekik. 67c05423837b1d35f96130c30ce303b5.jpg

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Sziasztok.
Volt egy kis heavy metal a melohelyen igy idom nemsok volt. Tobb helyrol jott az info, hogy gombolyu felulet kedvelok, nagyobb kavicsok stb stb. Hat kaptak. Az idot elkezdtem merni meddig birja a polc.
Amugy minden okes. Alga bummolni probal, a bandak borotvakent jarnak korbe mindent. Pattogva jelzik, hogy a gombolyu kovek bejonnek nekik. View attachment 48028

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Ezekből a díszkövekből nekem is volt egy jó adag.
Nagyon jó választás volt!
Jók ezek a görgeteg kövek, a pandák jól mutatnak mellettük.
Tök jól lehet modellezni vele egy gyorsfolyású patakocskát nekik.(y)
 
Ezekből a díszkövekből nekem is volt egy jó adag.
Nagyon jó választás volt!
Jók ezek a görgeteg kövek, a pandák jól mutatnak mellettük.
Tök jól lehet modellezni vele egy gyorsfolyású patakocskát nekik.(y)
Ez jo otlet. Ha bealgasodtak kiveszem a nagy meszkovet es veszek meg hozza. Otlet gazda vagy. Kosz.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
 
Sziasztok.
Volt egy kis heavy metal a melohelyen igy idom nemsok volt. Tobb helyrol jott az info, hogy gombolyu felulet kedvelok, nagyobb kavicsok stb stb. Hat kaptak. Az idot elkezdtem merni meddig birja a polc.
Amugy minden okes. Alga bummolni probal, a bandak borotvakent jarnak korbe mindent. Pattogva jelzik, hogy a gombolyu kovek bejonnek nekik. View attachment 48028

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről
Összesen hány pandád van?
 
Back
Oldal tetejére