• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Régi vágyam

Ha már Pozsonyban vagy nézz be egy akvarista boltba. Meg nem tudom mondani a címét, de valahol a város északi felén voltam egy lakótelepen. Kicsi bolt de elég nagy a felhozatal, főleg növényben. Az árak nem éppen karcsúk de lehet alkudni ha szót értesz velük.
 
A helyi tv szekhazban voltunk, jon meg a radio szekhazes valami getto lakotelep. Sajna nem sok idom van itt, maszkalni de talan csutortokon korbenezek mert akkor nem dolgozunk.
Én januárban voltam ott, sajna a címet még mindig nem találom. Csak kíváncsiságból néztem be, de nem bírtam magammal úgy hogy vettem is ezt azt, és nem bántam meg.Sajna németül nem beszéltek így kézzel lábbal meg a kötelező oroszból ami maradt folyt a társalgás.:LOL: Egy próbát megér. A város szép ,de az utak valóban getto. GERONIMO GERONIMO.
 
Én januárban voltam ott, sajna a címet még mindig nem találom. Csak kíváncsiságból néztem be, de nem bírtam magammal úgy hogy vettem is ezt azt, és nem bántam meg.Sajna németül nem beszéltek így kézzel lábbal meg a kötelező oroszból ami maradt folyt a társalgás.[emoji38] Egy próbát megér. A város szép ,de az utak valóban getto. GERONIMO GERONIMO.
Nyelvi nehezseg hala nincs. Teljesen jol mukodik az ukran a szlovakkal.
Addig feszegeted ezt a dolgot mig tenyleg korutat teszek mi a sztori bolt ugyben.
 
Bekerültek a fák, a növények nagyja része kuka. Szinte csak microsorumok maradtak meg annubiasok. Utóbbi még mindig kevéske, úgy hogy még mindig kell. Betettem a 2db redmoor-t és valahogy formáját vesztette a bennlévő. Mindegy már benne van, bent is marad majd forgathatom még eleget. Iszonyatos. Ha az adagokat nézem szerintem simán van benne egy 65-75 adagra való micro.
 
Sziasztok. Mar nagyon varom a hetveget. Lesz 2 teljes napom vegre [emoji3]
At tudom mozgatni ezt a berendezest is es az uj kis 60-ast is elkezdhetem.
 
Back
Oldal tetejére