• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes root in the green

Bán Ferenc

Kertész szaki
Elindítom új akimat,ami 40l-es.

Akvárium: 45x30x30 45l sima üveg
Világítás: DIY led 4x10W 3600lm
Szűrés: Tetra 400
Co2: 500gr palack,ipari reduktor,noname mágnesszelep
Tápozás: Easy Life Profito,Easy Life Carbo 1-1ml/nap
Talaj: Jbl Aquabasis plus,Jbl Manado
Dekor: Red moor
Növény: Parvula mini,HC,MC,Stau
Lágy víz és csapvíz keverékével cserélem a vizet,heti 50%-ban.
21932019_85b93fa831f2bd24a4c0946578ddeb60_xl.jpg

21932015_afe704b897f055df610b3a4f91416f89_xl.jpg

21932013_0c1a3f8c81b7b85e5d8e90b092c17a0d_xl.jpg

21932011_0d5a92d0d46197bf2ad7b2fd058a526d_xl.jpg
 
Nagyon rég írtam ide,de így az ünnepek közeledtével lett egy kis szabadidőm. Ma egy nagyobb karbantartást csináltam,szűrőtakarítással egybekötve.Lecseréltem a ki/befolyót is üveg Lily-re,és a külső atomizer helyett is üveg difit tettem be.Meglátom milyen lesz,ha rossz irányba fordul a változás,akkor visszacserélek mindent.
És egy kép a mai állapotról.
22167337_2f57fb1ff17f655a835df253676921e4_xl.jpg

Kép minőségét ne nézd.
Ezúttal kellemes ünnepeket kívánok minden idelátogatónak.
 
22368419_c108fba1cf339975c541947c2a711a64_xl.jpg

Üdv.
Már idejét sem tudom,hogy mikor írtam ide,de történt némi változás.
A fa kikerült,mert nehéz volt takarítani az üveget,meg nem is tetszett már annyira.Így most teljesen dekor mentes az aki.Szerény véleményem szerint így jobban néz ki mint eddig,sőt azóta a vizem sem kemény.És tényleg kérdezni is akartam,hogy a red moor keményíti a vizet?Mert amíg bent volt minden vízcsere előtt megmértem a vizet és kb a 7es keménységről 1 hét alatt visszakeményedett 12-13-ra. Amióta nincs bent,folyamatosan 4 a keménységem.
Bocsi a kép minőségért.
Továbbra sem tanultam meg fényképezni.
 
Így a fa nélkül kicsit eltolódtak az arányok... Szép egészséges, de azért már nem ártana egy nyírás. A red moor szerintem egyáltalán nem keményít. Inkább a manadora tippelek, ami most már kimerült keményítőleg. (teccik érteni) :D
 
Így a fa nélkül kicsit eltolódtak az arányok... Szép egészséges, de azért már nem ártana egy nyírás. A red moor szerintem egyáltalán nem keményít. Inkább a manadora tippelek, ami most már kimerült keményítőleg. (teccik érteni) :D
Én is erre gondoltam,hogy a talaj keményíthet,csak kicsit furcsa az egybe esés, hogy ahogy kivettem a fát máris beállt a keménység.De valószínű igazad van.
 
Az érdekelne, hogy egy Tetra ex600 rotorja ex700 rotorra cserélhető-e?
És valamiben változna a teljesítménye,vagy ugyanaz maradna?
Köszi előre is
 
Brutál a Monte Carlo szőnyeged :) Továbbra is Profitozol?
Tényleg jobban néz ki a fa nélkül!
Örülök hogy tetszik, ideje lenne már megnyírni,de sajnálom:) Egyébként már nem profitot használok hanem micro - macro-t.
Profitóval szerintem nem értem volna ezt így el.
 
Üdv.
Megmértem ma a vizem paramétereit amik a következők:
Összkeménység: 4
Karbonátkeménység: 16
Ph: 6,5-7

A sima lágyított vizem:
Összkeménység: 0
Karbonátkeménység: 12
Ph: 8

Az lenne a kérdésem,hogy az normális dolog,hogy az összkeménységem kisebb mint a karbonátkeménységem?
Jah és az aki vizem összkeménysége azért 4 és nem 0 mert egyenlőre csapivízzel keményítem fel.
Előre is köszi a választ:)
 
Szia!

Elvileg az összkeménységnek nagyobbnak kellene lennie mint a karbonát keménység, mert az utobbi érték benne van az elöbbibe.
Magyarázat: (Wikipedia)

A víz keménységét a benne oldott kalcium- és magnéziumsók mennyisége befolyásolja.

A változó keménységet (más nevén karbonátkeménység) a kalcium-hidrogén-karbonát (Ca(HCO3)2), illetve a magnézium-hidrogén-karbonát (Mg(HCO3)2) mennyisége okozza. Ezek mennyisége forralással csökkenthető, mivel ilyenkor vízben oldhatatlan karbonátok formájában (CaCO3) kiválnak.

Az állandó keménységet a szulfátok, kloridok okozzák (kénsavas és sósavas sók, mint kalcium-szulfát, kalcium-klorid, magnézium-szulfát stb.) melyek hatására sem válnak ki.

A két keménység együttesen adja meg a víz összkeménységét.
 
Back
Oldal tetejére