• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Saru no asobiba - 120x67x50cm 400l

Néhány variáció ami jó lett (a 30-ból 6 amit Kedves Kis Feleségem Annamari készített:love:, +1 amit egy Profi), csak nem elég zöld:

20170529-SAM_1153-0 (2).jpg 20170529-SAM_1153-21 (2).jpg SAM_1153-001.jpg 20170529-SAM_1153-4 (2).jpg 20170529-SAM_1153-13 (2).jpg 20170529-SAM_1153-18 (2).jpg

20170529-SAM_1153-26 (2).jpg
(nekem az utolsó tetszik a legjobban, kész festmény, lehet hogy ezt kéne kinyomtatni!)

Kertésztársak nevezzetek a HAC-ra!!!
Hajrá!

A.ttila
 
Utoljára módosított:
Sziasztok!

Ki melyikkel nevezne a 7 kép közül versenyre (és mért pont azzal)?

AmegA
Én a másodikra és az utolsóra voksolok.
A többi túl sötét és nem természetesek a színek. Inkább sárgásak.
Az utolsó a leginkább “nature színű”, a másodikon jobban látszanak a részletek.
 
Sziasztok!

7. vagy 3. Konkrét indok nincs szimplán azok tetszenek jobban.
Az én szememnek is a 7. a legkellemesebb. Egész egyszerűen azért, mert ott a legtermészetesebbek a zöldek. :)
Én a másodikra és az utolsóra voksolok.
A többi túl sötét és nem természetesek a színek. Inkább sárgásak.
Az utolsó a leginkább “nature színű”, a másodikon jobban látszanak a részletek.
Köszönjük! Eddig érdekesen alakul! Reméljük nem csak azért a 7. kapta eddig a legtöbb szavazatot mert az nekem (A.ttila) ezek közül a legszimpatikusabb!

Miiii?Feleséged?Na inkább erről írjál!
Pedig Patrik akkor már fórumtag voltál: https://akvakertesz.hu/threads/a-kavicsos-ujra-a-forumon.3287/page-6 105-ös bejegyzés .

AmegA
 
Akkor egyelőre egyedül vagyok a 4. képes voksommal. :notworthy: A színvilága egy ősi erdőt juttat eszembe, ahol már a moha is öreg. :love: Bár a versenyképeket látva mindenki az üde zöldre és a többi színre van ráállva, szóval nehogy ezt nevezzétek, de nekem tetszik. (y)

A második jelöltem a 3. kép lenne, az én szememnek az a legtermészetesebb hatású.
 
Nekem a 6-os jön be, napsütötte erdő, a fény-árnyék játék, a részletek is jól kijönnek, a háttér is ezen a képen a legjobb szerintem.
 
Sziasztok!

Akkor egyelőre egyedül vagyok a 4. képes voksommal. :notworthy: A színvilága egy ősi erdőt juttat eszembe, ahol már a moha is öreg. :love: Bár a versenyképeket látva mindenki az üde zöldre és a többi színre van ráállva, szóval nehogy ezt nevezzétek, de nekem tetszik. (y)

A második jelöltem a 3. kép lenne, az én szememnek az a legtermészetesebb hatású.

Nekem a 6-os jön be, napsütötte erdő, a fény-árnyék játék, a részletek is jól kijönnek, a háttér is ezen a képen a legjobb szerintem.

Köszönjük Hölgyek! Itt is látszik ahány szem annyi vélemény és ezen belűl is a Hölgyek-Urak közötti látásmód közti különbség!

Várjuk a további hozzászólásokat, véleményeket!

Köszönettel!

AmegA
 
Sziasztok!

6 vagy 7. A hatos talán egy kicsit túl vibráló a heteshez képest ami meg valóban mint egy festmény. Először csak megfog, hogy milyen természetes látvány majd utána elkezdem keresni a részleteket. Legyen a hetes ;)
 
Plusz egy voks a hetesre, mert sok részlet látszik rajta, de nem veszít annyit a térbeliségéből mint a kettes.
 
Sziasztok. Bar en zöldfülű vagyok. Nekem megis a 6. Tetszik a legjobban. Termeszetesek a szinek (pl. Nekem a 7.-en tul rendellenes a zold). Es a feny-arnyek is szep. A sotet reszek nem tul "feketèk". Csodaszep btw.
 
Sziasztok!

6 vagy 7. A hatos talán egy kicsit túl vibráló a heteshez képest ami meg valóban mint egy festmény. Először csak megfog, hogy milyen természetes látvány majd utána elkezdem keresni a részleteket. Legyen a hetes ;)
Köszönjük Norbi!

Plusz egy voks a hetesre, mert sok részlet látszik rajta, de nem veszít annyit a térbeliségéből mint a kettes.
Köszönjük Péter! Érdekesen alakul! Nem gondoltuk volna hogy az utolsó arat ekkora sikert!

Sziasztok. Bar en zöldfülű vagyok. Nekem megis a 6. Tetszik a legjobban. Termeszetesek a szinek (pl. Nekem a 7.-en tul rendellenes a zold). Es a feny-arnyek is szep. A sotet reszek nem tul "feketèk". Csodaszep btw.
A vélemény nyilvánításhoz nem kell több éves rutin, sőt néha "friss" szemmel akár mást is meg lehet látni, mint amikor már évek óta erre van ráállva valakinek az agya!
Köszönjük Neked is!

AmegA
 
Én is a 6-ra szavaznék, és még pedig, igaz hogy ezt a berendezést nem láttám élőben, de a mostanit igen, és a mostaninak a fénye a 6oshoz tudom kötni, nekem az a természetesebb. Igaz hogy a 7es úgy néz ki mint egy festmény, de nekem a zöld egy kicsit természet ellenes, egy kicsit fluoreszkáló, mint pl. a ball oldali microsorum bokron és a jobb oldali algás köveken.
 
Sziasztok!

Én is a 6-ra szavaznék, és még pedig, igaz hogy ezt a berendezést nem láttám élőben, de a mostanit igen, és a mostaninak a fénye a 6oshoz tudom kötni, nekem az a természetesebb. Igaz hogy a 7es úgy néz ki mint egy festmény, de nekem a zöld egy kicsit természet ellenes, egy kicsit fluoreszkáló, mint pl. a ball oldali microsorum bokron és a jobb oldali algás köveken.
Köszönjük Adrián a részletes indoklást!

A jelenlegi berendezést már most többen látták, pedig még kész sincs, mint ezt a kezdetektől a bontásig!

Várjuk a további "szavazatokat"!

Köszönettel!

AmegA
 
Nekem is a hatos, és a hetes tetszik a legjobban. De amiért én mégis a hatost választanám, és ezt talán még senki nem írta, a rengeteg jobbnál jobb indok között, mert a 6-oson épp a zöld-sárga árnyalatok miatt sokkal jobban kirajzolódnak a részletek.
pl. a jobb oldalon hátul a HM? minden szála külön látszik ekkora méretben is, míg a hetesen egy egyébként egészségesebb színű zöld massza. Előtte balra a Pinatifidia a hetesen egy zöld valami, a hatoson szépen látszik a jellegzetes cakkos levél.
Alatta a gyökér alatti barlang fénye is világosabbnak hat. A hetesen az is zöld. :D
A hatoson a lenti faágak is sokkal konturosabbak, sőt ha egyenként megnézzük őket, mintha fentről mindegyik kapott volna még egy kis fényt, ami külön ösvényeket rajzol rajtuk.
És még mindig csak a kép egyhatodánál járok. ;)
A hetesen tagadhatatlanul szebb a zöld, de talán e miatt túlzottan el is veszik minden más szín.
Szóval, bár ezt úgyis nektek kell eldönteni, részemről plusz 1 pont a hatosra. :)
 
Sziasztok!

Nekem is a hatos, és a hetes tetszik a legjobban. De amiért én mégis a hatost választanám, és ezt talán még senki nem írta, a rengeteg jobbnál jobb indok között, mert a 6-oson épp a zöld-sárga árnyalatok miatt sokkal jobban kirajzolódnak a részletek.
pl. a jobb oldalon hátul a HM? minden szála külön látszik ekkora méretben is, míg a hetesen egy egyébként egészségesebb színű zöld massza. Előtte balra a Pinatifidia a hetesen egy zöld valami, a hatoson szépen látszik a jellegzetes cakkos levél.
Alatta a gyökér alatti barlang fénye is világosabbnak hat. A hetesen az is zöld. :D
A hatoson a lenti faágak is sokkal konturosabbak, sőt ha egyenként megnézzük őket, mintha fentről mindegyik kapott volna még egy kis fényt, ami külön ösvényeket rajzol rajtuk.
És még mindig csak a kép egyhatodánál járok. ;)
A hetesen tagadhatatlanul szebb a zöld, de talán e miatt túlzottan el is veszik minden más szín.
Szóval, bár ezt úgyis nektek kell eldönteni, részemről plusz 1 pont a hatosra. :)
Köszönjük! Ez kimerítette az indoklásra szánt keretet és ez még csak a hatoda (y)!

AmegA
 
Back
Oldal tetejére