• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Taiwan Riki

Nos, nekem több kísérletem is volt CRS / CBS fronton, született is sok kicsi, de nem igazán cseperedtek fel, így ezt az irányt feladtam.
Taiwanok meg szaporodnak, mint a nyulak, és a mischlingekből a CRS/CBS vonal is életerősebb. Szóval, kitartás, menni fog!
 
Nos, nekem több kísérletem is volt CRS / CBS fronton, született is sok kicsi, de nem igazán cseperedtek fel, így ezt az irányt feladtam.
Taiwanok meg szaporodnak, mint a nyulak, és a mischlingekből a CRS/CBS vonal is életerősebb. Szóval, kitartás, menni fog!
CRS - eknel epp most zajlik az elso generacio felnotte valasa. Eddig ket kismama volt a kezdo 3asban. De mar az itt szuletettekbol is vannak mamak. Tegnap 5 petest lattam, szoval ugy tunik demografiai robbanas elott allok [emoji1]

Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről
 
Nos, nekem több kísérletem is volt CRS / CBS fronton, született is sok kicsi, de nem igazán cseperedtek fel, így ezt az irányt feladtam.
Taiwanok meg szaporodnak, mint a nyulak, és a mischlingekből a CRS/CBS vonal is életerősebb. Szóval, kitartás, menni fog!
Az F1 hybrideken en is sokat filozok. Jelentosen olcsobbak es a jelenlegi CRS akvaba gondoltam egy 10es csapatot aztan a szuleto taiwanok mennenek a kulon taiwanosba. Igy talan hozzajuthatnek rudyhoz is az itteni 20£+10£ os ar helyett olcsobban is. De amig ilyen hideg van nem hiszem hogy rendelek barmilyen garnélát is.

Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről
 
@szentgyo @Tibi kartarsaknak koszonom a gyors tanacsokat ma megvolt a harmadik 30%-os csere elhullas nem tortent szerencsere. Kicsereltem az egertobozokat, a 90%-ban leragott juharlevelet lecsereltem tolgyre. A kerdes annyi, hogy jo lesz ha meg egyet cserelek 3 nap mulva utana visszaallok a 8 napos cserekre?

Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről
 
Én már két hete nem cseréltem vizet... Mindenki jól van.
Most black out van vasárnapig, utána lesz egy 50%-os vízcsere, de egy ideje ráálltam a kéthetente 30%-ra.
 
Én már két hete nem cseréltem vizet... Mindenki jól van.
Most black out van vasárnapig, utána lesz egy 50%-os vízcsere, de egy ideje ráálltam a kéthetente 30%-ra.
Sajnos nalam a 8 tobbszorosei jatszanak csak a munkabeosztasom miatt. Amig nem volt elhullas tokeletes volt a 8 naponta 20% 1-1ml mic mac-al. Most viszont nem merek egyenlore tapozni. Azt hiszem meg egy 30as csere lesz es atalok a 8 napos rutinra csak a mic-macot elviszem 0.5ml-re vagy keresek valami tutira shrim safe tapot. Vagy egyszeruen itt is ada-t hasznalok. Az angol forum szerint a legnagyobb kozellenseg az no3 taiwan ugyben.

Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről
 
A Green Aqua-s mic-mac-ot nyugodtan használhatod garnélákkal, ne válts másik tápra! Nagyon kevés növényed van, de legalább nem is tápozol sokat. :)
 
Ha jól számolom 20% vízcserére 0,6ml kellene adni a GA tábla szerint.De ez nem növényes aki.
 
Soha nem tartottam sokra a Valentin napot, de most a Parom bejelntette, hogy shadow mosurat kapok 3 darabot valentin napra. Kezd valtozni a velemenyem a Valentin naprol;). Varhato erkezes kedden. Reszemrol meg azt hiszem hozzaadok egy 3-as panda csomagot is a rendeleshez, talan ha tobben lesznek jobban erzik majd magukat.
 
Nem szep dolog belesni a lanyok szoknyaja ala, de ezesetben megbocsajthato [emoji1]

a76c0031642e9eb1b9b01c2635c29e84.jpg


Tapatalkkal küldve az én SM-G900F eszközömről
 
Eddig jok vagyunk... Naponta veszek ki 3dl vizet es 0-as RO-val potlom most TDS 145 nel jarok remelem lemegy 135 korulire mire vizet cserelek, a szokasos TDS 130 a cel.

Szerintem most már nem lehet gond velük. Szép fokozatosan mennek a vízcserék, egyenletesen csökken a TDS, jó lesz ez. Ha rendben kapirgálnak, akkor jól érzik magukat.
Gyönyörűek a növényeid, látom Te is használsz éger tobozt; nálam is fő kedvenc, csutkára lezabálják!

Várjuk a további beszámolókat és szorítok, hogy minden rendben menjen!(y)
 
Back
Oldal tetejére