• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tatabánya és környéke

Beni

VIP kertész
Sziasztok!

Mivel egyre több kis csoport kezdte el a többé-kevésbé rendszeres találkozgatást, gondoltam nyitok egy ilyen témát, hogy ez a régió se maradjon le. Úgyhogy ha valakit érdekelne egy személyes találkozás, eszme- és növénycsere egy korsó hideg bambi mellet, az jelentkezzen. Sajnos nem vagyunk túl sokan, de azért szerencsére ismerek pár környékbelit, de biztosan vannak még páran, akiket nem.
@Fanta Bence , @Alexander , @Román Péter , @Mihály Béla , @ASz2105 , @Sendy
Mit szóltok hozzá?
 
AKVAKERTÉSZEK EGYESÜLJETEK (y). Örülök a kezdeményezéseteknek, nekünk itt Szegeden nagyon bejött a személyes találkozás ebben az elektronikus világban.:)
 
Sziasztok!

Mivel egyre több kis csoport kezdte el a többé-kevésbé rendszeres találkozgatást, gondoltam nyitok egy ilyen témát, hogy ez a régió se maradjon le. Úgyhogy ha valakit érdekelne egy személyes találkozás, eszme- és növénycsere egy korsó hideg bambi mellet, az jelentkezzen. Sajnos nem vagyunk túl sokan, de azért szerencsére ismerek pár környékbelit, de biztosan vannak még páran, akiket nem.
@Fanta Bence , @Alexander , @Román Péter , @Mihály Béla , @ASz2105 , @Sendy
Mit szóltok hozzá?


Sziasztok


Igen részemről is
 
Sziasztok!

Mivel egyre több kis csoport kezdte el a többé-kevésbé rendszeres találkozgatást, gondoltam nyitok egy ilyen témát, hogy ez a régió se maradjon le. Úgyhogy ha valakit érdekelne egy személyes találkozás, eszme- és növénycsere egy korsó hideg bambi mellet, az jelentkezzen. Sajnos nem vagyunk túl sokan, de azért szerencsére ismerek pár környékbelit, de biztosan vannak még páran, akiket nem.
@Fanta Bence , @Alexander , @Román Péter , @Mihály Béla , @ASz2105 , @Sendy
Mit szóltok hozzá?
Természetesen benne vagyok.
 
Nekem jövő héttől suli, meló :) Nekem elég szűkösek a hetek+a hétvégék is! De ha lesznek pontos időpontok akkor írok, hogy melyik a megfelelő.
 
Elméletben hétköznap 15 órától jó, hétvégék is jók nagy általánosságban.
 
Jó, akkor Szeptember 13-án 18 órához mit szóltok? Helyszínnek a Sarokház sörözőt gondoltam, mert bár még sosem voltam bent, ott nem szokott üvölteni a zene, és van egy fedett terasz része is, ahol lehet nyugodtan beszélgetni (ha az idő engedi), és ha valaki dohányzik, annak sem kell elhagynia emiatt feltétlenül az asztaltársaságot.
Pontos cím, árlista, néhány kép róla itt:
Sarokház Söröző - Egy törzshely Neked!
@Fanta Bence , @Alexander , @Román Péter , @Mihály Béla , @ASz2105 , @Sendy ?
Ha pozitívak a visszajelzések, akkor FB-on is írok a Tatabányai Akvaristák Csoportba, hátha onnan is lesz pár résztvevő, akit meg tudunk győzni arról, hogy 54 literben nem feltétlenül 10 cápamárnát kell tartani 2 műnövénnyel, hanem van bizony ilyen irányzat is. (y)
 
Elsőre jónak hangzik részünkről (Sendy és én)
yellow-beer.gif
 
Back
Oldal tetejére