• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Természetellenes...

Enricoo

Kertész szaki
A természetben a vízalatti világ ilyen
2050557863_42f11d48fc_z.jpg

shutterstock_142303630.jpg


kicsit algás,dzsuvás,ossze-vissza nô minden és mégis szép (nekem). De ha én ezt "beteszem" egy akváriumba mindenki azt mondja,hogy csúnya..ami egyrészt érthetô. Miért mindenki ezektôl van elájulva
nature-aquarium-2.jpg


bonsai-az-uvegben-8081.jpg
?
Gyonyoruek az biztos,de mégis nem egy patak vízivilága jut róla eszembe,hanem inkább egy rét,vagy Óz a csodák csodája :D Igazából nem tudom,hogy ebbôl mit akartam kihozni,csak gondoltam megosztom a gondolataim :)

u.i: nem akarok háborút indítani :D
 
Az, hogy "természetellenes" egy eléggé tág fogalom.Megmondom én mi a természetellenes nekem.;)
Ezek.
img_3381.jpg

oil-mexico.jpg

cikk.jpg

Az általad mutatott fotókon maximum a "halak a levegőben" ,ami természetellenesnek mondható.Szerintem.Jelzem ,ez csak az én egyéni véleményem.Egy kicsit túlzónak érzem az állásfoglalásodat,próbáld a jó oldalát nézni az akvarisztikának.Hidd el vannak sokkal sötétebb ,és természetellenesebb dolgok is kicsiny földünkön.:(
;)Peace
 
Az, hogy "természetellenes" egy eléggé tág fogalom.Megmondom én mi a természetellenes nekem.;)
Ezek.
img_3381.jpg

oil-mexico.jpg

cikk.jpg

Az általad mutatott fotókon maximum a "halak a levegőben" ,ami természetellenesnek mondható.Szerintem.Jelzem ,ez csak az én egyéni véleményem.Egy kicsit túlzónak érzem az állásfoglalásodat,próbáld a jó oldalát nézni az akvarisztikának.Hidd el vannak sokkal sötétebb ,és természetellenesebb dolgok is kicsiny földünkön.:(
;)Peace
igazad van! De ez szerintem már más téma..
 
Dehogy nem... :sneaky::D
De osztom a véleményed! (y)
Nekem is jobban bejön a természetszerűbb!
Szerintem is nagyon szépek, de nem a természetszerű vízivilágot tükrözik.
Persze igazából nem is az a fontos ,hogy másnak tetszik e. Inkább az ,hogy mindenki a saját izlésének megfelelőt alkosson.
Amikor ránéz, egy jó érzés töltse el! ;)
Ez olyan: Kinek a pap, kinek a papné, kinek meg a lánya.... :)
 
A két akvárium pedig amit te linkeltél csak az egyike a rengeteg stílusnak ami az akvakertészetben van. A landscaping mindig is arról fog szólni, hogy egy víz feletti tájat utánozzunk le, ezen felül a törökökhöz mindig is közel állt ez a kicsit giccses irány. :)
 
A természetben a vízalatti világ ilyen
2050557863_42f11d48fc_z.jpg

shutterstock_142303630.jpg


kicsit algás,dzsuvás,ossze-vissza nô minden és mégis szép (nekem). De ha én ezt "beteszem" egy akváriumba mindenki azt mondja,hogy csúnya..ami egyrészt érthetô. Miért mindenki ezektôl van elájulva
nature-aquarium-2.jpg


bonsai-az-uvegben-8081.jpg
?
Gyonyoruek az biztos,de mégis nem egy patak vízivilága jut róla eszembe,hanem inkább egy rét,vagy Óz a csodák csodája :D Igazából nem tudom,hogy ebbôl mit akartam kihozni,csak gondoltam megosztom a gondolataim :)

u.i: nem akarok háborút indítani :D

Én egyetértek veled, néha kicsit sok a tájkép. De tényleg egyedi hogy kinek mi tetszik. Nekem a sziklásak pl. tetszenek, még a patakpart is, de a fenyőfák és sövények már kissé túlzóak tudnak lenniek.
u.i: szerintem háborút indítottál :p
 
Dehogy nem... :sneaky::D
De osztom a véleményed! (y)
Nekem is jobban bejön a természetszerűbb!
Szerintem is nagyon szépek, de nem a természetszerű vízivilágot tükrözik.
Persze igazából nem is az a fontos ,hogy másnak tetszik e. Inkább az ,hogy mindenki a saját izlésének megfelelőt alkosson.
Amikor ránéz, egy jó érzés töltse el! ;)
Ez olyan: Kinek a pap, kinek a papné, kinek meg a lánya.... :)
3-ból 1 velem ért egyett. ilyen se volt még :ROFLMAO:
 
A két akvárium pedig amit te linkeltél csak az egyike a rengeteg stílusnak ami az akvakertészetben van. A landscaping mindig is arról fog szólni, hogy egy víz feletti tájat utánozzunk le, ezen felül a törökökhöz mindig is közel állt ez a kicsit giccses irány. :)
Ennyire nem néztem utánna ,így már más,no de akkor is:p
 
Ahogy a természet fotó az akvárium fotóból is sikerült egy szélsőséges példát kiemelni. A többség azért nem fenyőfát modellez víz alatt :)

De a gondolat átjött :)
 
De ha mégis szörnyülködni akarsz akkor javaslom az ADist aquarium kereső szót beírni Google-be. :)
 
Ez a fotó megvan? Amano évtizedekkel ezelőtti Amazonas fotója.

Egy kis purigennel még a boltba is betenném :) Olyan jó színek vannak benne.

016.jpg
Most lehet ,hogy tiltotok ,de szerintem olyan mint egy korallzátony... amúgy szép tényleg ,csk olyan korallzátonyos :)
 
Igaz Ivan Mikolji aki rendszeresen tolja az expedíciókat azt mondja, hogy a vízek 99.5%-ban átláthatatlan vizek amiben fotózni sem lehet.
Fotózni csak a maradék 0.5%-ban lehet :)

 
Back
Oldal tetejére