• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Termeszvár

Molnár Béla

Főkertész
LZYZoTU5g3Vm43PvFjEn8QzbafRiX6DWEXlLLOK32hhoAGbjAf2v-zBxUrZ9d01L_bF129gmUIZvpQAv8W_me4PvLLTwUD_M.jpg Sziasztok elkeztem csinálni az új skápét úgy néz ki kivitelezhető lesz az elkébzelésem:D
A tervezés elég sok időt elvesz három barátom,Mátrai Sanyi,és Jopet komám van beavatva és Viktor a Green részéről.
Mivel az aki elég nagy rengeteg anyag kell de legalább van helyem megépiteni.
Aki mérete 120x70x55 496l.
világitás két szélen 70w hqi középen 150w hqi.
szűrés 200l szűrő aki,szivacs,mátrix,vegyes bazár:D 1db hidor 1200l.kb 1l Seachem Purigen.
Növények főleg mohák,minden ami pici:)
Tápozás Green Aqua tápok.
Csak dekor lesz az akiban semmi más;)Ada La Plata Sand, és Colorado Sand(y)
A többiről folyamatosan tájékoztatlak benneteket:)
Akkor TD ÜZEMMÓD bekapcsolva drukkoljatok:)
 
Ígéretes a témaválasztásod, nekem ez a helyszín a Geonosis bolygóra emlékeztet. Úgyhogy a fényerő legyen veled! :D
 
Nagy fába vágtam a fejszém ezt én is tudom kezd a hátsó sziklasor össze álni de holl még a vége:banghead:
De a látvány mindent pótolni fog:ROFLMAO:De hogy Patrik te milyen kiváncsi vagy:)
 
Sziasztok az épités során olyan épitési trükkökre jöttem rá ami még a Kinaiaknak is feladja a leckét
Béla, ha nem hadititok: milyen követ használsz hozzá?
Amikor láttam, mire készülsz, rögtön a dunai homokkő jutott eszembe, csak azzal az a gond, hogy túl aprólékos a scape-ed.
No, majd egyszer (ha végre lesz időm a hobbival is foglalkozni:whistle::confused::() építek valamit belőle és megmutatom, de egy fotót előtte is csinálok csak úgy róla;)
Rakok fel képeket hétvége felé
:)(y)
 
Na itt is volnék mindenki mondja el a véleményét aki akarja(y) mindent elfogadok hogy mesterkélt nem jó ilyenek.
Tehát purhabot használtam az oszlopokhoz azokat méretre vágtam be kentem az egész felületét ragasztóval és beszórtam dekor homokkal hamar megszáradt.a purhabot és a kis lapköveket szilóval ragasztottam össze.Végülis az elkébzelésem össze jött de szerintem nem lett az igazi:(hát egy próbát megért nagyon el vagyok keseredve:banghead:
WP_20171017_09_23_26_Pro[1].jpg WP_20171022_05_53_30_Pro[1].jpg
 
Szerbisz Béla!
Nagyon pazar az alapötlet, de a koncepciód nem az igazi.
Nézegettem alaposan a fotót és rájöttem mi is a bibi, legalábbis szerintem mi lehet az.
A termeszvárat úgy nézed mintha kő lenne. De godoljunk is bele, a termeszek a nyálukkal összekevert talajból alakítják ki a járataikat. Járataikat! ;)
Ha ezt a scapet meg akarod valósítani kő helyett szerintem használj fát. Ragasztani, vágni, faragni, csavarozni tudod. :)
 
Back
Oldal tetejére