• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The big root

HUGO

Főkertész
Sziasztok!

Újra nyeregben! :D
Október végén újra berendeztem a kis kedvencemet, és szeretném megmutatni Nektek!

-Akvárium: 60x30x36 opti
-Szűrés: Tetra EX 1200
-Világítás típusa Odyssea QUAD T5 4x24w
-CO2 tápozás Nagynyomású CO2 rendszer külső reaktorral
-Twinstar
-Vízcsere gyakorisága Hetente kb. 30%
-Tápozás TF táp
-Fekete lávakő, ADA vasfa
-Talaj: ADA colorado sand
-Növények: Riccardia chamedryfolia, Fissidens fontanus
-Halak: Amanda lazac
-Garnéla: Amano garnéla, CRS garnéla, CBS garnéla, Red cherry garnéla

25544407_6b97d39b4ab02a9f595198426b55d8b5_xl.jpg
 
Szupi kis minimal!Egyszerű de nagyszerű!

-Növények: Riccardia chamedryfolia, Fissidens fontanus
Es Riccia?Jol latom?
Ha lehetne egy meglátásom,akkor a jobb oldalon a vízből kilógó fa eléggé zavaró!Ott valamit tudsz meg variálni?
 
A köves is szuper volt, de itt valahogy az arányok a dekor/növény eygensúly, a homok ahogy körbeöleli a felépítményt sokkal természetesebb. Iszonyat jó hangulata van az akváriumnak már most is! :love:
 
A köves is szuper volt, de itt valahogy az arányok a dekor/növény eygensúly, a homok ahogy körbeöleli a felépítményt sokkal természetesebb. Iszonyat jó hangulata van az akváriumnak már most is! :love:

Köszönöm!
Remélem később is megmarad a jó hangulata! A halacskákon gondolkozok hogy mi legyen. Maradjon Amanda lazac és bővítsem a létszámot vagy esetleg kissebb termetű halacskára cseréljem?!
 
Gyönyörű munka. Az előző is az volt de ezzel sikerült felülmúlni. Ez a vasfa nagyon jó, egyre inkább bejön, mostanában egyre több naplóban látni. Ez a csak moha használat nagyon a véredben van.
 
Nagyon tetszik. Ha lesz valaha nano-m pont ilyet szeretnék.
Ha viszont a riccia 5 hónapra rá elszabadul már nem lesz ugyanez a hangulat.

Ez az üveg befolyó nagyon badass. Ezt hogy hívják? Sehol nem láttam még ilyet, leszedhetők a végei? Ez egy skimmer is egyben? Pont olyan hatást kelt.
 
Köszönöm!
Igen skimmer is egyben állítható leszedhető mind két végén. Riccia nem marad! Távozni fog! :)
 
Zoli megint frankót raktál össze [emoji108][emoji106][emoji122]

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
 
Köszönöm!
Igen skimmer is egyben állítható leszedhető mind két végén. Riccia nem marad! Távozni fog! :)
Elmondod a nevét ennek a skimmer combónak? Vennék egyet, GA-ban kérdeztem a srácokat létezik-e ilyen, mondták nem és hülyeség is, mert buborékot szívna. Mondtam én tuti megpróbálok megfúrni egy befolyót, mert ennek működnie kell. Ez 3 hete volt, erre tessék.
Ez nagyon szép a fekete skimmer ami van az meg egy borzalom.
 
Utoljára módosított:
Elmondod a nevét ennek a skimmer combónak? Vennék egyet GA-ban kérdeztem a srácokat létezik-e ilyen, mondták nem és hülyeség is, mert buborékot szívna. Mondtam én tuti megpróbálok megfúrni egy befolyót, mert ennek működnie kell. Ez 3 hete volt, erre tessék.
Ez nagyon szép a fekete skimmer ami van az meg egy borzalom.

Távol-keletről rendeltem! :)
 
Amandákat lecserélném mert kezd elegem lenni belőlük! Nem lehet normális képet csinálni az akiról mert félnek. Mindig elbújnak.
Valami bátrabb csapatra lenne szükségem akik nem félnek a kamerától! :D
Várom a tanácsotokat, mi jöhet szóba ami bele is illik a scape-be.
 
Amandákat lecserélném mert kezd elegem lenni belőlük! Nem lehet normális képet csinálni az akiról mert félnek. Mindig elbújnak.
Valami bátrabb csapatra lenne szükségem akik nem félnek a kamerától! :D
Várom a tanácsotokat, mi jöhet szóba ami bele is illik a scape-be.

Tudom ajánlani a rubin tetrákat, nálam nem ijedősek, mondjuk, ehhez lehet hogy kell egy nagyobb, 30-40 főből álló csapat... Nagyon szép halak, az amandákkal ellentétben nem narancsos, hanem inkább piros színűek, ők szerintem illenének ebbe a scape-be.
 
Tudom ajánlani a rubin tetrákat, nálam nem ijedősek, mondjuk, ehhez lehet hogy kell egy nagyobb, 30-40 főből álló csapat... Nagyon szép halak, az amandákkal ellentétben nem narancsos, hanem inkább piros színűek, ők szerintem illenének ebbe a scape-be.

Köszönöm! Nagyon tetszik! :)
 
Nagyon tetszik, ügyes építmény :) Kis minimál természet, mindig is szerettem ezt a stílust :)
Az a Drop Checker miféle? ilyet még nem igen láttam vagy csak furcsa szögben áll és azért? :)
Illetve a CBS és CRS garnélák nem ívnak össze? Azért kérdezem mert én is szeretnék tartani mindkét fajtából, egyik már van, csak nem tudom bevállaljam-e a másik fajt is :)
 
Back
Oldal tetejére