• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech The green pearl

Rég volt bejegyzés ! A jövőhéten indul a nagy akvárium de csak talajjal és hardscapel !
A Led re még várok :(
És egy kérdés ha a nano ból át akarok ültetni pár növény és most nemadtodák vannak a talajban mivel tudom leferőtleni a növényeket?


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
9fd7559ed01e108286f747fa70db6222.jpg
6ba572d3fccec35c643fe0320a7bfecb.jpg
67e1a159bbda00ff65e6ab01462cc3ad.jpg



Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Sziasztok! Sajnálom hogy nem volt egy hónapig napló! Költözés miatt nem volt idő!


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Ami történt: vettem egy külső szűrő ! Aqua Nova 800 teljes szűrőanyag töltettel (nem lesz felhasználva ) vettem lávakovet és substrat szűrőanyag szivacs és perlonvatta !


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Igazatok volt a mostani belső "szűrőm" egy nagy rakás .....
Nem szűr rendesen gyenge ! Bomlástermékek stb a vízben maradtak! Vettem egy Sunsun surface skimmert 0 hangja van! És zéró hártyába ! Most elutaztam így fotó holnap!


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Alakul;) A szűrő csövei nincsenek megtörve? Mintha a képeken úgy tűnne. Figyelj rá! Szerintem az agyagos talaj és a homok össze fognak keveredni, sztracsatella lesz belőle, ha így hagyod és a fauna beköltözik.
 
Hali!
Nekem is ilyen van csak a kis tesoja.50L.az ives aki frontüvegét nagyon nehéz takkerolni,a teteje még nem is vészes de az alját semmivel nem fogod tudni ugy letakaritani hogy ne kavard fel az aljzatot.én csipeszbe fogtam szivacsot ugy probáltam de igy sem 100%os.ha komolyabban szeretnél vele foglalkozni és fényképezni a torzitás miatt nagyon nehéz éless képeket gyártani.

kicsit több odafigyelést kiván mint a tégla vagy kocka társa de odafigyeléssel szerintem szép lehet :)
 
Alakul;) A szűrő csövei nincsenek megtörve? Mintha a képeken úgy tűnne. Figyelj rá! Szerintem az agyagos talaj és a homok össze fognak keveredni, sztracsatella lesz belőle, ha így hagyod és a fauna beköltözik.
Nekem is úgy tűnik, hogy megvan törve [emoji15]

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről
 

Hasonló topikok

Válaszok
40
Megtekintések
2K
Válaszok
45
Megtekintések
3K
Válaszok
34
Megtekintések
2K
Back
Oldal tetejére