• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The new Grayland - 90x45x45 (182 liter)

Mintha azt irtad volna,hogy nem inditod?
Azt írtam, hogy a következő HAC-n nem fogom indítani, szerintem nem lenne korrekt veletek szemben. Nemzetközi versenyeken viszont mindenképp szeretném indítani.
 
Na erre rosszul emlékeztem:confused: A legutóbbi vízcsere után elfelejtettem foszfátot adagolni, illetve a következő napon is.
Ma mértem egy foszfát szintet és kimutathatatlan volt:( Toltam bele egy nagy adagot, aztán rámértem. Jelenleg pont 1 ppm, legalább így tudom, hogy a teszt még jó. Holnap állítok a pilácson valamit, még addig kitalálom, hogy mit is. Nézek majd valami finom drótkefét, hátha azzal gyorsabban le tudnám szedni a GDA-t legalább a simább részekről.

Ma kapott az aki egy brutális nyírást. HC és MC fél centisre vissza lett vágva, az MC-nek nem is maradt levele. A homokot megigazítottam, holnap vízcsere és kő tisztítás. Ha minden ok lesz, akkor 1-1,5 hét múlva indulhatnak az első fotózások a nagy versenyre:)

Lehet érdemes lenne poroznod ha most fosfot adagolsz.
 
Hoppá vagy egy héttel lemaradtam ezzel a naplóval. Pedig elméletileg "megfigyelés alatt áll". Most bepótoltam.
Nagyon frankó lett. Eladhatod egy utazási irodának, mint reklámfotó. :)

A gyors olvasásnak hála ebben a (nem éppen mai) mondatban a "régibe" helyett azt olvastam: "reggelibe". :eek::LOL:
Ennek örömére az amanok kikerültek az akváriumból és mentek a régibe.
 
gratula (y) sikerült egy olyan mondatot leírnod, ahol én csak az első tagmondatot, a vessző után meg csak a "tömény" szót tudom értelmezni. Ja! extra algám nekem sincs :cool:
gondoltam, hogy a tömény az érthető lesz, de bezzeg ha sört írtam volna, az egészet vetted volna, igaz? :D :D
 
Íme az én töményem:D :


_DSC0756
by eMZé, on Flickr

Azt hittem egy iwagumi stílusú akváriumot sétagalopp lesz karbantartani a dzsungelhez képest. Sajnos nem az. Igazán feltalálhatnának valami 20x ilyen gyors elektromos fogkefét.

Ő a hengeli csapattal együtt érkezett. Kezdetben mindig együtt úszott a csapattal, de mostanság sokat úszkál egyedül, így elvonja a hengelik figyelmét és végeredményként nem úszik szépen a csapat. Ha valakinek van ilyen, vagy csak szeretne, akkor írjon és odaadom.


_DSC0773
by eMZé, on Flickr
 
Azért próbáld meg beduplázni a foszfátot néhány napra.
Ok hogy brutál a fényed, de ilyen sok zöldet én még talán sosem láttam :) Pedig nálunk is van ATI és most nem a kopaszodó lazább "formáról" beszélek :)
 
A köveket 90 százalékban letisztítottam szombaton. Azóta lassan újra lehetne fogkefézni:(
Az Aci az égig nőtt, így a versenyfotóra felkészítés csúszik. Algából van Cyano, ecset, zöld. Most nem sokat foglalkoztam az akváriummal és ez meg is látszik rajta.
Fotó most nem lesz, majd ha rendbe kaptam.
Amúgy ha van időm, akkor a "B terv" -en dolgozom;)
 
Sajnos ezt sem lehet árulni a neten. Magyar jogszabályok... Szóval ez is olyan, mint a Superge személyesen vagy emailben.
 
Back
Oldal tetejére