• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Zöld paradicsom

Úszószelep nem lesz. Úszókapcsoló lesz, de egyelőre még Mócsingcsüng tartomány főpostáján ragasztják rá a bélyeget. Itt a vendégek csak belűlről ázhatnak :p :D:ROFLMAO:
 
Épp kérdezni akartam, hogy van a csapat.
Ne csodálkozz, hogy kimerültek. Láttad, mekkora küzdelem volt kifogni őket [emoji3].


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mi lesz helyette? Fürdőszoba vagy mosogató alá? Én a földszinten laknék biztosan lefelé terjeszkednék. Arra nincsenek határok.
Boldog karácsonyi ünnepeket neked és a kedvesednek is.
Ha lefelé terjeszkednék, még akár fröccs is feltörhetne a borszaküzletből :D
A WC-ben lesz egy állvány magasan a falon és azon lesz a hordó, gravitációs elven fog feltöltődni az akvárium. Az alkatrészek úton vannak, idő kérdése és tudok lépni ezügyben.
 
Ha lefelé terjeszkednék, még akár fröccs is feltörhetne a borszaküzletből
Végülis a CO2 is adott az RO-hoz :)
Megcsinálod az akvárium leeresztéséhez is, amirôl beszéltünk? A pumpáról olvastam azóta, tutira emel 5 m-ig. Azt írták, 3 méternél még relatíve elég nagy (200 l/h) az átfolyás is. Nálad ennél kevesebbet kellene emelnie, nem? Majd feldobom a témát a saját topikjában is, mert nem tiszta ez az átfolyás/emelés-távolság-összefüggés.
 
Végülis a CO2 is adott az RO-hoz :)
Megcsinálod az akvárium leeresztéséhez is, amirôl beszéltünk? A pumpáról olvastam azóta, tutira emel 5 m-ig. Azt írták, 3 méternél még relatíve elég nagy (200 l/h) az átfolyás is. Nálad ennél kevesebbet kellene emelnie, nem? Majd feldobom a témát a saját topikjában is, mert nem tiszta ez az átfolyás/emelés-távolság-összefüggés.

Leeresztéshez egyelőre marad a jól bevált slag. A téma nincsen elvetve, de most csak a feltöltési részt fogom megcsinálni.
 
Back
Oldal tetejére