• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Zöld paradicsom

Pontos tápozási dózisokat és világítási időtartamokat írsz nekem ha nem vagyok túl indiszkrét? :D

Ahogy nézem algád nem nagyon van (mondjuk ekkora növénymassza mellett nem csoda :) ).
 
Pontos tápozási dózisokat és világítási időtartamokat írsz nekem ha nem vagyok túl indiszkrét? :D

Ahogy nézem algád nem nagyon van (mondjuk ekkora növénymassza mellett nem csoda :) ).

Persze, nem titkosak ezek az adatok.
Micr-Mac: 11 nyomás/nap, Fe 15 ml/hét (ha nem felejtem el).
Folyékony szén jelenleg nem kerül adaglásra.
Világítás 8 óra, 6x54W 66%on.
 
Akkor foszfátot nem is tolsz pluszban... Köszi!

Világítás - na ott én is vissza fogok venni az ATi 6x54W-nál majd a mostanihoz képest (bár literben több lesz az új akva), bár nem tudom neked milyen csöveid vannak, nekem 4x6500k és 2xGrolux.
 
Akkor foszfátot nem is tolsz pluszban... Köszi!

Világítás - na ott én is vissza fogok venni az ATi 6x54W-nál majd a mostanihoz képest (bár literben több lesz az új akva), bár nem tudom neked milyen csöveid vannak, nekem 4x6500k és 2xGrolux.
5*6500K és egy lilás növényes cső. Most teljes erővel járatod a világítást?
 
Köszönöm!
Igen, neveztem a HAC-ra, a fenti fotóval. A középső növény M. Pt. Trident, a Narrow valahogy nem akart megindulni, ez meg helyette is nőtt.

Köszi a választ, eddig nem tetszettek ezek a fajta növények, de a te akidban kifejezetten jól néz ki (biztosan másnál is, de most rácsodálkoztam), lehet, hogy a következő alkalommal kipróbálom. Mondjuk ezek szerint kevertem Tridentet a Narrow-val! Már várom h nyilvánosságra hozzák a mezőnyt, főleg ha a tiedhez hasonló nevezések vannak. Sok sikert neked is! :)
 
Back
Oldal tetejére