• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

65liter non co2

lchnorbert83

Tapasztalt kertész
Bemutatnám az új projektem... a régit nem láthattátok :lol:
akvárium:60x28x40 Diy
szűrés:Tetratec ex600
világítás: Diy íves függesztett 36w kompakt 8000k később a diy topicban képekkel..
Talaj:JBL háttér:homokfúvott fólia
Díszítés:vasfa+bazaltkövek a talaj emelés miatt
tápozás:Ga +easy carbo majd ha ez elfogy akkor Tropica.
növények:microsorium p.narrow,pogostemon helferi,karácsonymoha vasfára kötözve,jávai moha egyenlőre ennyi..
élőlények:neon10db oto2db,4db red cherry 4db amano egyenlőre majd később crs és még valami csapathal..
képek hamarosan...csak még meg kell értenem,hogyantudom feltölteni,netzseni vagyok :thumbdown: :thumbdown:
 
Re: Diy 65liter non co2

akv%C3%A1rium%20002.jpg
 
Igen,kezdi hozni az eredetileg elképzelt formáját. Persze az ecset is megjelent a co hiány miatt de nemvészes.... Háttér világítás nincsen,pusztán csak tükröződés :D
 
kössz nektek... remeg persze,izgultam nagyon :lol: :lol: még ez a videó sem adja vissza,hogy mennyire zöld tényleg minden,a moha legalább meg hatszorozta önmagát,és a többi növényről is nagyon sok hajtást leszedtem már...
 
Nagyon fasza!Szép zöld minden! :clap: Már az enyém is elindult 4napja úgyhogy ha az algák is úgy akarják akkor pár hét és mutatható állapotban lesz!
 
Mutasd már most! egy kis ízelítőt legalább... remélem elég volt a moha,ha nem jelezz és tépek még egy pár decit. És ha kéne vissza egy pár red,akkor is szólj, csak három van tele petével már megint.
 
Back
Oldal tetejére