• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvárium napló szoftver

viktorlantos

Alapító
Admin
Érdekes ki progi, ha gondoljátok próbáljátok ki:

költségek nyomon követése, teszteredmények, karbantartások, stb stb...

http://nyagua.sourceforge.net/features.html

dbimage.php


dbimage.php


dbimage.php


What is already implemented in Nyagua:

•It's possible to store test kits measures and to get medium values, or to plot them, in graphs, for analisis.
•It's possible to store informations about maintenance activity.
•You can store expenses data and to get the relative report.
•It's possible to store devices informations and to get a statistic on power consume.
•You can store fishes common data near Your fishes data and compare them in a compatibility report.
•You can store plants common data near Your plants data and compare them in a compatibility report.
•Pictures of fishes or plants can be uploaded and stored in db.


New 1.1 features:

•German translation added
•New Heater Wattage calculator in utility tab*
•New setting system (settings are no more stored in db) with import and export features
•Added dates filter
•Added aquarium report
•Added stylesheet support to reports
 
Sziasztok
Hallottatok már a Sera-A CD 2.0(DIE CD 2.0) programjáról?
Hol lehet megvenni vagy honnan lehet letölteni?
Válaszotokat előre is köszönöm
 
Sziasztok,

Valaki közben ebben a témában utánajárt dolgokank? Sajnos ahogy több akvárium lesz a lakásban (jelenleg 8...) sajna tudni kéne azért pár dolgot feljegyezni és lehet, hogy a dobozok oldala és a sajtcetlik nem jók e célra :)

Én jelenleg három terméket nézegettem:
  1. Maquarium (mac os x alá)
  2. AquariumStar: Free Online Tank Management
  3. Free tank maintenance software for your tropical, marine and cold water aquariums - Aquarium Manager
A 2. és a 3. nem annyira jó, sajnos hiányzik mögüle az adatbázis, a lehetőség, hogy gallonból és inchből litert és cm-ert csináljak, stb, stb (amúgy jó kezdeményezések!)

A Maquarium szuper, csak géphez van kötve. Nem tudom a telefon/tableten megnézni, össze kell syncelnem icallal, hogy aztán szóljon ha elfelejtek valamit, stb...

Valakinek van bármi más ötlete, tapasztalata?

Köszönöm

Tibor
 
Maquariumnak dobhattál volna egy linket. Amikor még nem volt internyet akkor még füzetbe jegyezték az adatokat. Most sem rossz ötlet. :)

Uff, 22 eurót nem ér meg, hogy kipróbáljam...
 
Back
Oldal tetejére