• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A nap képe

View attachment 83614 Találtam egy régi képet. Ő volt az első pókom,(Acanthoscurria geniculata) kb 2 cm-en került hozzám(anno 2005 körül) és 25cm+volt amikor új gazdija lett. Mennie kellett, mert miután kirántotta a kezemből az etetőcsipeszt többé nem bíztam benne😁.

Én -most hogy lassan 3 hete nincs háziállatom- arra gondolok a kép láttán, hogy úgy megvakargatnám a kis opisztoszómáját /ezt a szót kigugliztam, magamtól potrohot írtam volna./. :love: 😍 :love:
 
Sziasztok!
Bocsánat, hogy ide posztolom de ez egy nagyon különleges nap volt számomra. Egy gyerekkori barátomnak segítettem a lánykérésben, természetesen drónnal. A drón felvétel csak másodlagos, fő célja egy szatén szalag szállítása volt melyen a következő felirat volt: "Leszel a feleségem?". Minden a tervek szerint ment és a válsz "igen" volt! 😊😊😊😊

Szerk: közben lecseréltük a videót mert a Halott Pénz hozzájárult, hogy a zenéjük szóljon a videón. Szerintem nagy szó egy ekkora zenekartól, hogy ingyen adta a zenét, és kb 2óra alatt le is rendeztünk minden jogi kérdést. Azért ez a zene mert lánykérés közben is ez a zene szólt😊😊😊😊
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére