• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tengeri A zátonyos

Sziasztok. Egy kis helyzet jelentés. A fő víz értékek jók, de valahogy szerintem lassan nőnek a korallok. ICP tesztet most nem készítek. majd meglepem magam karácsonyra vele. Inkább cserélek vizet , mert lehet hogy valami másik táp hiányzik nekik. Így legalább valamennyit visszapótolok az új vízzel. Sajna az egyik dokihalam elpusztult. Beszorult egy szikla alá. És mire hazaértem addigra már mindegy volt.
Érkezett bele 2db új korall is. Egy Acropora és egy hisrix. Igaz más irányvonal, de megpróbálom. Szeretném ha szép bokor lenne belőle majd.
Egy utolsó kép rúzsos szájú dokihalról. :(:(:cry:
nc_ohc=pFXfxKK0p5cAX-3da2W&_nc_ht=scontent.fbud4-1.jpg
 
Sziasztok. Aránylag minden ok a kis akváriummal. Egyet kivéve. A nitrát szintem nagyon alacsony. Az érték: 0,14 ez a sajna elég kevés a Zoáknak. Az utóbbi időben azon voltam hogy ezt az értéket feljebb vigyem.
Eddig sajna nem sok sikerrel. Ha viszont azt nézem hogy a átalakított lehabzó simán elbírt a dupla kajával is amit adtam.
A következő változtatás a lehabzó teljesítményének csökkentése, illetve új halak érkezése remélem orvosolja a problémámat.
De jöjjön pár kép:
1639311628308.png
1639311655840.png
1639311706228.png
1639311735332.png
1639311762501.png
 
Sziasztok. Aránylag minden ok a kis akváriummal. Egyet kivéve. A nitrát szintem nagyon alacsony. Az érték: 0,14 ez a sajna elég kevés a Zoáknak. Az utóbbi időben azon voltam hogy ezt az értéket feljebb vigyem.
Eddig sajna nem sok sikerrel. Ha viszont azt nézem hogy a átalakított lehabzó simán elbírt a dupla kajával is amit adtam.
A következő változtatás a lehabzó teljesítményének csökkentése, illetve új halak érkezése remélem orvosolja a problémámat.
De jöjjön pár kép:
View attachment 159948
View attachment 159949
View attachment 159950
View attachment 159951
View attachment 159952
Nagyon tetszik a te akváriumod is. A te koralljaidhoz milyen tápanyag szinteket akarsz elérni?
 
Back
Oldal tetejére