• Külső szűrőt keresel?

    Akkor a következő szűrőket áttekintő tájékoztató oldal neked készült. Gyári adatok, Green Aqua ajánlás és a fontosabb paraméterek. Szűrő választási tájékoztató.

    Tudtad, hogy az EHEIM 2275-ös szűrője az egyik legnépszerűbb termék a Professional 3 szériából? A Green Aqua-ban ezt a szűrőt önállóan 120-180 literes akváriumokhoz használjuk. 240 literes akváriumaink alatt két ilyen szűrő dolgozik tökéletesen.

    Ha szűk a keret, megfelelő alternatíva lehet a Tetratec EX 1200-as szűrő. A szűrőanyagokat később itt érdemes cserélni, de induláshoz megfelelő lehet.

    Tipp: Ha egy kis Purigennel kiegészíted a szűrőd, a vized kristálytiszta és színtelen lesz.

    További külső szűrők a Green Aqua kínálatából.

  • Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Acticarbon-víztisztító kocka

Kutiko

Főkertész
Sziasztok!
A címben szereplő új csoda kering a neten. Egy szénkocka. A szappanos vízzel mosás már kicsit bűzlik, de kíváncsi vagyok a reakciókra. Valaki próbálta esetleg?
 
Sziasztok!
A címben szereplő új csoda kering a neten. Egy szénkocka. A szappanos vízzel mosás már kicsit bűzlik, de kíváncsi vagyok a reakciókra. Valaki próbálta esetleg?
Most hallottam először erről a termékről, gyorsan olvasgattam egy kicsit róla. Elképzelhető, hogy van némi hatása, de nem tudom, mennyire tartós és megbízható. Úgy tudom, az aktív szén egy idő után telítődik, aztán elkezdi visszaengedni a kiszúrt anyagokat. Az már nekem is gyanús, hogy szappanos mosással lehet regenerálni. Akváriumba nem tenném (elég nagy és csúnya is), de például faluhelyen a haszonállatok ivóvizét bizonyára megszűrné valamennyire. Érdekelnének a tapasztalatok, ha valaki próbálta.
 
Sziasztok!
A címben szereplő új csoda kering a neten. Egy szénkocka. A szappanos vízzel mosás már kicsit bűzlik, de kíváncsi vagyok a reakciókra. Valaki próbálta esetleg?
Aktív szén, regenerálás szappanos vízzel?🧐 Ez egy csúnya átverés. Nekem ilyen univerzumot nem dob össze a Google. Mások lehetnek a keresési előzményeink. ☺️ Az aktív szenet leginkább hőkezeléssel tudod ismét aktivizálni. (izzítás) Merthogy így is állítják elő szerves anyagokból. (legtöbbször fából) aztán csak alakítják a kapott szenet a célhoz: drazsé, por, stb...
 
Back
Oldal tetejére