• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA Solar I - 150W NAG Green lámpa

Az Ada solar lämpäk ugyanazok(Green es a normäl)Csak az egö mäs benne?Tehät ha tegyük fel egöt cserelnek benne(termeszetesen ADA)akkor müködne?
 
Lehetösegem lenne 2 db 1 evet hasznält Solar-t venni,uj egövel.Erdemes kockäztatni mert garancia nincs?
 
Sokan dícsérik az ADA green izzóját összehasonlítva bármivel ami eddig használatban volt. Sajnos nekem még nem adatott meg, hogy használjam, de rendelésre már hoztunk ilyen lámpát és jelenleg is rendelés alatt van. Reméljük megosztják majd velünk tapasztalataikat.

Mindenesetre 60-90-es akihoz 1 lámpa bőven elég. 120cm széleshez viszont 2 lámpa az ajánlott.[/QUOTE]

Akkor nekem lenne egy hülye kérdésem:
Az 1x150W HQI +2x24W T5 bevilágítja a 100CM-es hosszat?
Nagyon nagyon határon lehet, bár az első képből kiindulva lehet minden ok csak a széle kicsit sötétebb lesz.
 
Szerintetek egy 120x45x45 os aki fole, hogy erdemes elosztani a 2 Solart?Gondolom a szeletol 15cm,+a Solar 36cm-je,kozepen 18cm+Solar, es megint 15cm? Vagy ti, hogy osztanatok el, hogy mindenhogy egyforman bevilagitsa az akit? Valaszokat es otleteket szivesen veszem.
 
Szerintetek egy 120x45x45 os aki fole, hogy erdemes elosztani a 2 Solart?Gondolom a szeletol 15cm,+a Solar 36cm-je,kozepen 18cm+Solar, es megint 15cm? Vagy ti, hogy osztanatok el, hogy mindenhogy egyforman bevilagitsa az akit? Valaszokat es otleteket szivesen veszem.
Otletek? Velemeny?
 
hd9a5402-jpg.200


img_7757-ps-jpg.202
 
új Book Of ADA-ban
Napi szinten olvasgatom,nézegetem,3db van,így valahogy mindig ha van időm,a mi Bibliánkat lapozgatom.Külön öröm,hogy Németül van.Amúgy köszi,már rá jöttem,hogy fogom megoldani.
 
Szerintetek mennyi ideig érdemes vilägitani,az aki 120-as 2 Solar-ral,2 hetes az aki,5h val kezdtem az első heten,a 2-ik heten 5,5h.Mehet ez így toväbb kb 7-8h-ig?
 
Szerintetek mennyi ideig érdemes vilägitani,az aki 120-as 2 Solar-ral,2 hetes az aki,5h val kezdtem az első heten,a 2-ik heten 5,5h.Mehet ez így toväbb kb 7-8h-ig?
Én nem szoktam szórakozni, hanem rögtön 7 órával kezdek. Az a baj, ha kevés a fény akkor némelyik növény nem fejlődik vagy csak nagyon lassan.
Ha megvan a megfelelő mennyiségű algaevő esetleg TS, akkor szerintem kár vacakolni ezzel a folyamatos emelgetéssel.
 
Szerintetek mennyi ideig érdemes vilägitani,az aki 120-as 2 Solar-ral,2 hetes az aki,5h val kezdtem az első heten,a 2-ik heten 5,5h.Mehet ez így toväbb kb 7-8h-ig?

A lassú start a bizonytalanok fegyvere :)
Így a sokadik akváriumod után azt hittem már nem ugrasz fel erre a vonatra....
 
Én nem szoktam szórakozni, hanem rögtön 7 órával kezdek. Az a baj, ha kevés a fény akkor némelyik növény nem fejlődik vagy csak nagyon lassan.
Ha megvan a megfelelő mennyiségű algaevő esetleg TS, akkor szerintem kár vacakolni ezzel a folyamatos emelgetéssel.
Van Ts,algaevő stb....Akkor nincs más hátra mint előre!
 
Back
Oldal tetejére