• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás "Az elveszett világ"

köszönöm! nagyon szeretem ezt a kis akvát :) már csak a szaporulat hiányzik innen... de türelmesen várok, szokták volt mondani, hogy a remény hal meg utoljára XD
Nincs mit nem szeretni rajta. :)
Nyugi, amikor Tangerinjeim voltak, bő fél évet vártam az első eresztésre.
Ami késik, nem múlik. ;)
 
Sziasztok!

Már nagyon régen nem jelentkeztem képpel, sajnos a hazaköltözés, családiház felújítás teljesen elveszi jelenleg a plusz időmet. A szállítást Németországból jól átvészelték az akváriumok, jelenleg édesanyámnál vannak :) alga nincs, minden növény egészséges. Sajnos szaporulat azóta sem volt, de halálozás sem történt. Kb. egy hónapja láttam egy petés garnélát, de az utódokat azóta sem vettem észre, ha lettek egyáltalán. A víz a tesztek szerint is szuper, a garnélák szépek egészségesek, csak a szaporulat nem akar jönni. A co2-t két hónapja nem használom, de ezek a növények nem is igénylik, nem vettem észre különbséget XD

0.jpg
 
Sziasztok!

Már nagyon régen nem jelentkeztem képpel, sajnos a hazaköltözés, családiház felújítás teljesen elveszi jelenleg a plusz időmet. A szállítást Németországból jól átvészelték az akváriumok, jelenleg édesanyámnál vannak :) alga nincs, minden növény egészséges. Sajnos szaporulat azóta sem volt, de halálozás sem történt. Kb. egy hónapja láttam egy petés garnélát, de az utódokat azóta sem vettem észre, ha lettek egyáltalán. A víz a tesztek szerint is szuper, a garnélák szépek egészségesek, csak a szaporulat nem akar jönni. A co2-t két hónapja nem használom, de ezek a növények nem is igénylik, nem vettem észre különbséget XD

View attachment 167334
Szép, mint mindig. 👍Esetleg megosztod, hogy helyileg hol laksz, vagy marad a profilodon Stuttgart? 🙂
 
Back
Oldal tetejére