• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Birth of nature

A minap szemtanúja voltam egy Amano vedlésének. Első sorból nézhettem végig ahogy a front és oldalüveg találkozásánál kibújt a bőréből a garnéla.
Azt vettem észre hogy furán viselkedik az egyik lakó. Látom hogy hátrafeszíti a fejét és kezd szétfeszülni a páncélja a hátán a feje mögött. Nőt a rés, nőtt a rés, majd kb 3-4 másodperc múlva ugrott egy nagyot a garnéla és mintha csak az overáljából ugrott volna ki, ledobta magáról régi köntösét. Kellett neki utána úgy fél perc hogy magához térjen, de szemlátomást mindene megmaradt semmit nem hagyott régi felöltőjében.
 
Az akvárium változatlan formában üzemelt, sőt új lakókat is kapott fél éve, egy csapat RC vette birtokba akik szépen szaporodásnak is indultak. Az élővilág kinőtte a nekik szánt helyet, így nagyobb akváriumba kerültek a mai nappal és eme nano kocka bontásra került.

Köszönöm szépen mindenkinek aki olvasott és segített hogy egy gyönyörű algametes akváriumban gyönyörködhessem minden nap.

Megkérnék egy moderátort hogy tegye át a naplót a befejezett akváriumokhoz.
 
Back
Oldal tetejére