• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Buborékszámláló folyadék

ßųŗŋęy

Legenda
Sziasztok!
Létezhet az, hogy 3 naponta töltenem kell a buborékszámlálót folyadékkal?
Minden harmadik napra félig van az üvegszámláló. Szivárgást nem észlelek, a visszafolyásgátlótól a reaktorig ADA cső van.
Esetleg azt is cseréljem nagynyomásúra, hátha azzal megszünne ez a jelenség?
 
Szia,
Keresot hasznald legyszi ;) felesleges minden kerdeshez uj topicot nyitni:
 
Szia,
Keresot hasznald legyszi ;) felesleges minden kerdeshez uj topicot nyitni:
Szia. Használtam, de nem találtam erre a kérdésre bejegyzést. Amit osztottál azt is végig néztem, ott mindenki vízzel töltött számlálót de ha az elv ugyanaz, akkor tárgytalan!
Köszi
 
Szia. Használtam, de nem találtam erre a kérdésre bejegyzést. Amit osztottál azt is végig néztem, ott mindenki vízzel töltött számlálót de ha az elv ugyanaz, akkor tárgytalan!
Köszi
@Gyukker irt hasonlo problemarol a hivatkozott topicban es nem vizet toltott bele, nem tudom mit olvastal.
Az elv egyebkent ugyanaz, de a "speci" folyadeknak illene tovabb birnia par napnal, a viz sokkal gyorsabban eltunik/elparolog belole.
 
@Gyukker irt hasonlo problemarol a hivatkozott topicban es nem vizet toltott bele, nem tudom mit olvastal.
Az elv egyebkent ugyanaz, de a "speci" folyadeknak illene tovabb birnia par napnal, a viz sokkal gyorsabban eltunik/elparolog belole.
Én is így gondolom, ezért kérdeztem a folyadékra. Azért köszi, bibelődni fogok vele!
 
nem voltam túl ügyes, valami dugulás/blokk volt a diffúzor előtt, és sikerült a buborékszámláló utáni részt kilőnöm az űrbe... a folyadék szépen felfröccsent a falra, és nem nagyon akar eltűnni /leszáradni, és vízzel sem tudom lemosni... van esetleg tippetek, hogy mivel lehetne lepucolni?
 
Back
Oldal tetejére