• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Chihiros termékek a GA-nál

Visszafolyásgátlót tettél alulra??

Nincs visszafolyásgátló, erre a 2/4mmes csőre lehetetlenség olvasztás meg mókolás nélkül feltenni, akkor meg már nem zár rendesen. Működésileg tökéletes, nem folyik vissza a folyadék meg semmi a tartályba.

A chihi fórumon volt valakinek ilyen gondja, ott azt kérdezték az illetőtől, hogy mikor vette... válaszolt és azt mondták neki, hogy van egy széria ami gyártáshibás, azt kapta ő is. Ingyen küldtek neki újat, azóta nem panaszkodik. Lehet te is a régebbiből kaptál.

Ohh, ezt jó tudni, akkor veszek még egy szettet, ezt 2022 novemberében vettem, úgyis akartam kicsit variálni a dolgokon meg veszek akkor pót csatlakozókat is a pumpához :)
 
Nincs visszafolyásgátló, erre a 2/4mmes csőre lehetetlenség olvasztás meg mókolás nélkül feltenni, akkor meg már nem zár rendesen. Működésileg tökéletes, nem folyik vissza a folyadék meg semmi a tartályba.



Ohh, ezt jó tudni, akkor veszek még egy szettet, ezt 2022 novemberében vettem, úgyis akartam kicsit variálni a dolgokon meg veszek akkor pót csatlakozókat is a pumpához :)
De rá lehet tenni. A chihiros flakon belsejében lévő cső co2 cső.
 
Back
Oldal tetejére