• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

van a galeriaban egy 60p, a galeria bejarata mellett a masodik vagy harmadik talan. van benne egy noveny, amirol a munkatarsatok nem tudta megmondani, hogy micsoda, mert aki epitette az hozta magaval. olyan a noveny mintha a cyperus helferi es valami vallisenira szerelemgyereke lenne, de kompakt es dus-bokros.
tenyleg semmi infotok rola, hogy mi lehet az?
--
edit: typo
 
van a galeriaban egy 60p, a galeria bejarata mellett a masodik vagy harmadik talan. van benne egy noveny, amirol a munkatarsatok nem tudta megmondani, hogy micsoda, mert aki epitette az hozta magaval. olyan a noveny mintha a cyperus helferi es valami vallisenira szerelemgyereke lenne, de kompakt es dus-bokros.
tenyleg semmi infotok rola, hogy mi lehet az?
--
edit: typo
ha jol emlekszem egy crypto fele de nem elerheto europaban
 
@viktorlantos , @Matyi nekem a 760 liter/nap GA Ro készülékhez (cikkszám: 999808) hány inches előszűrőket kell vennem? Lassan érik a csere.
Azt hiszem hülyeséget kérdeztem.
Ezt és ezt kell vennem?
 
Azt hiszem hülyeséget kérdeztem.
Ezt és ezt kell vennem?
igen, ez valo az osszes cserelheto betetes RO-nkba
 
Sziasztok.

Egy észrevételem lenne a Green Aqua Cleanit tisztító oldallal kapcsolatban. A flakonja, kettőt vettem kb fél év eltéréssel, mindkettőnek "örök menetes" a kupakja, nem lehet meghúzni és szivárog. Már úgy is érkezett, hogy jól leragasztottátok szalaggal a kupakot, de még úgy is átszivárog kicsit, tárolni is nehezebb mert ugye szaga van kicsit, be kell zacsizni vagy ilyesmi ha egy légtérben van az emberrel. Talán erre érdemes lenne egy pillantást vetni. :)
 
Sziasztok.

Egy észrevételem lenne a Green Aqua Cleanit tisztító oldallal kapcsolatban. A flakonja, kettőt vettem kb fél év eltéréssel, mindkettőnek "örök menetes" a kupakja, nem lehet meghúzni és szivárog. Már úgy is érkezett, hogy jól leragasztottátok szalaggal a kupakot, de még úgy is átszivárog kicsit, tárolni is nehezebb mert ugye szaga van kicsit, be kell zacsizni vagy ilyesmi ha egy légtérben van az emberrel. Talán erre érdemes lenne egy pillantást vetni. :)

A ragasztást sok terméknél a szállíthatóság miatt tesszük rá. De a szivárgást megnézzük. Köszi, hogy jelezted 👍
 
Külföldre vállaltok szállitást, csak én csinálok valamit rosszul? 🙁 Elérkezettnek tartottam az idöt, hogy kiprobáljam a GA sókat és folyékony tápokat, de mind németországi, mind svájci cimmel ez az üzenet fogad:
Screenshot_2023-12-30-00-52-48-721_com.android.chrome.jpg

A házhozszállitás menüpont alatt nem találtam a külföldi szállitással kapcsolatban infot.
 
Külföldre vállaltok szállitást, csak én csinálok valamit rosszul? 🙁 Elérkezettnek tartottam az idöt, hogy kiprobáljam a GA sókat és folyékony tápokat, de mind németországi, mind svájci cimmel ez az üzenet fogad:
View attachment 179498

A házhozszállitás menüpont alatt nem találtam a külföldi szállitással kapcsolatban infot.
szallitunk mindket orszagba (svajcba nagyon draga sajnos, inkabb nemet szallitast javasolnek), de csak az angol nyelvu oldalrol tudsz kulfoldi cimre rendelni
 
Sziasztok!

Egy 96 literes akváriumhoz szeretnék egy fűtőt vásárolni. Mi az ami a leginkább ajánlott részetekről?

Köszönöm szépen!
 
Sziasztok!

Egy 96 literes akváriumhoz szeretnék egy fűtőt vásárolni. Mi az ami a leginkább ajánlott részetekről?

Köszönöm szépen!
Az Eheim jól bevált, a Sicce-ben meg vannak mindenféle okosságok
 
Az Eheim jól bevált, a Sicce-ben meg vannak mindenféle okosságok
Nem tudom mennyit kell fűtened.... Ez mindig egy hiányzó infó. De ha picit többet is kell emelned a hőmérsékleten mint 2-3 fok, akkor érdemesebb egy mérettel nagyobbat venni.

Most látom, hogy korábban nem ment el a bejegyzésem.... Köszönöm szépen a segítséget. Végül vásároltam nálatok egy 100W-os thermocontrolt.

Most viszont lenne egy újabb kérdésem. Sosem használtam még UV lámpát és azon gondolkodom, hogy veszek egyet, hátha segítene az alga visszaszorításában. Mit gondoltok? Azzal tisztában vagyok, hogy a lebegő algát tudja csak "megsemmisíteni" :D . Lehet értelme mondjuk Ecset és cyano esetén?
 
Lehet értelme mondjuk Ecset és cyano esetén?

Nem fog segíteni. Ha emiatt vennéd, akkor inkább ne tedd.
Zöld víz leginkább és víztisztaság oldalról segít.
A fenti két alga probléma más jellegű, ezek ellen máshogy érdemes küzdeni.

Cyano-ra pl mehet ez: https://greenaqua.hu/hu/ultralife-bga-slime-remover-for-565-liter.html

Ecsetet ha dekoron van lekaparod és vízcserénél a helyét higított carboval leecseteled vagy permetezed.
Ha növényen van, akkor levágod a fertőzött részeket.

Ha nagy az ecset fertőzés, akkor egy 7 napos blackout sokat segít. És nézd meg nem e az áramlás okozza a problémát.
Ha igen, akkor változtass a keringetés erején, irányán. A talaj pedig ne legyen fedetlen, ha tápanyagos. Ültesd tele valamivel.
 
Sziasztok!
Holnap megy esetleg valaki a GA-ba Budapest 13.-ker környékéről? Elhozna nekem ezt-azt, délután át is venném!
Köszönöm!
 
Back
Oldal tetejére