• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ELOS-project by Attibva

Lassan 5 hónapos az akvárium! Háttérbe Eleocharis SP került, hogy kicsit japános fílingje legyen. Még emers, szóval kell még sűrűsödnie, de nekem tetszik. Egy kis érdekesség: szenvedtem már egy ideje a filmesedéssel... tudtam hogy valamelyik növény szenved.. NAh ahogy múltkor Danival itt beszéltük, hátrébb raktam a fát, így a Micro nem takarja ki a Parvulát! Eredmény: több fény = jól érzi magát = film eltűnt! ;)

 
Lőttem egy-két képet a jelenlegi állapotról. PArvula kezd helyrerázódni, hátul az eleocharis kezdi hozni az új hajtásokat... A Pink a fa tövében gyönyörű, a tridentet meg ritkítani kell...a középső traktust meg ritkítani kell folyamatosan...

9700946805_83e5849586_h.jpg

9700946263_6db1d9899c_h.jpg

9704178760_1e505748fd_h.jpg
 
Jó lett a háttér! Az Eleocharis SP-ből hány cserép került bele? Kiváncsi vagyok, nálad beválik-e, én egy cseréppel próbálkoztam, de sajnos nálam nem maradt meg. A szálak nagyon merevek, könnyen megtörnek, és a törés után rész el is fonnyad.
 
Ha szabad megjegyeznem:TÖKELETES!!!Ezt mär nem kel fokozni,mert most van a legjobb formäjäban!!!(y).Most dölj hätra es gyönyörködj a lätvänyban:cigar:,mert nagyszerü akit hoztäl össze!!!Gratula.;)
 
mohát megtéptem, és megszüntetőben van, mert kezelhetetlenül nőtt... parvula kapott egy réteg talajt, és most kezd helyrerázódni. ;)
 
:) nem mondom, hogy olyan szép mint a régi kisaksiban, de már szépen dúsul és zöldül... főleg, hogy mennyi fény éri...
 
Álomszép! Gratulálok! Úgy tűnik jó cucc ez az Elos mégiscsak... :)
Simogatás a lelkemnek fél év teljes off után olvasni egy ilyen naplót. Berúgja a motort.
Ha szabad megjegyeznem, nekem a mostani Microsorum-állapot előtti tetszik a legjobban. Szerintem már icipicit túl tömött, és így kitölti az egész teret, elvonja a figyelmet. De csodálatosan amúgy így is-úgy is! (y)
 
Lassan 5 hónapos az akvárium! Háttérbe Eleocharis SP került, hogy kicsit japános fílingje legyen. Még emers, szóval kell még sűrűsödnie, de nekem tetszik. Egy kis érdekesség: szenvedtem már egy ideje a filmesedéssel... tudtam hogy valamelyik növény szenved.. NAh ahogy múltkor Danival itt beszéltük, hátrébb raktam a fát, így a Micro nem takarja ki a Parvulát! Eredmény: több fény = jól érzi magát = film eltűnt! ;)

Sajnos a vidi itt is privi, mint a másiknál :(
Nem kaphatnék engedélyt a megtekintésre??? Nagyon érdekelne, hogy hogyan néz ki most.
Kösz
 
Szia, Sajnos szinkronizáció (google+ törlése) miatt sajnos törlődtek a videók... :(
 
Back
Oldal tetejére