• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Első szárnypróbálgatás

Szia!
Úgy néz ki, hogy növényeket tudok adni és az alátétet. Az állatokat és a dekort a héten viszik, ha minden igaz. Budapest XI. kerületben vagyok, onnan elvihetőek a cuccok. Délután tudunk telefonon egyeztetni, ha érdekelnek.
Üdv,
Balázs
Én is a 11.kerületben lakom, bármikor tudok menni érte. Várom a hívásod, mert én megadtam a számom, a tiéd viszont nem tudjuk, így csak te tudsz hívni.
 
Szia!

Látom, csak válaszolni nem tudok ott.

Víztesztek (ezekkel 2-3 mérés lett végezve összsen):
JBL pH (6,0-7,6) cseppteszt 1000 Ft
JBL PO4 cseppteszt 1500 Ft
JBL Fe cseppteszt 2000 Ft
JBL NO3 cseppteszt 2500 Ft
Egyben 6000 Ft-ért tudom odaadni.

A hajlított ADA olló 8000 Ft.

Amiket írtál, azokból ezek vannak jelen pillanatban szabadok. Növényeket tudunk még válogatni, azért nem kérek pénzt, ha valami tetszik, tudsz belőle vinni. Bp. XI. kerület a helyszín.

Üdv!
Köszi, a tesztekért elmennék akkor.
Pl csütörtök is jó nekem. Ha a fent említett telefonszámra dobsz egy üzenetet, akkor tudunk egyeztetni.
 
Köszi, a tesztekért elmennék akkor.
Pl csütörtök is jó nekem. Ha a fent említett telefonszámra dobsz egy üzenetet, akkor tudunk egyeztetni.
Rendben, nekem is megfelel a csütörök előzetesen, 5 után tudlak hívni, hogy pontosítsunk.
 
Köszi, a tesztekért elmennék akkor.
Pl csütörtök is jó nekem. Ha a fent említett telefonszámra dobsz egy üzenetet, akkor tudunk egyeztetni.
Bocsi, most látom, hogy itt még több dolgot is írtál, ami érdekel.
A seachem vízhordó 3500 Ft, a 40 literes hordó 2500 Ft, az Eheim algakaparó 2000 Ft, egyben 7000 Ft-ért megválok ezektől.
 
Szia!
Engem akkor az egyebekből a halkaják és az ADA tápmaradékok ( főképp a flakonok miatt😉) érdekelne még.
Köszi
 
Ezek még megvannak jelen állás szerint. Az időkapcsolók 2000 Ft/db áron vihetők, a dekorhomok maradékát is oda tudom adni. Hívlak 5 után, ha az megfelelő.
Ha hívsz, majd ezt is megbeszélhetjük.
Engem csak manuális időkapcsoló érdekel, ezek viszont valószínűleg digitálisak.
 
Sziasztok!

Ezek maradtak:
Green Aqua opti-white 64 literes akvárium (60x30x36 cm)
ADA AQUASKY G 601 LED lámpa
GreenWorks üveg befolyócső (17 mm)
Green Aqua RO készülék (190 l/nap)
Oase OptiMax 2000 vízpumpa
ADA DOOA 25,5 cm egyenes csipesz
ADA DOOA 17 cm hajlított olló
Eheim pengés algakaparó
ADWA AD-12 digitális pH és hőmérséklet mérő
Akváriumszekrény (70x45 cm-es, 105 cm magas egyedileg, kifejezetten akváriumhoz gyártott nagy teherbírású, fehér színű szekrény)

Ha valami érdekel, írj privátot, végre válaszolni is tudok :)

Üdv Mindenkinek!
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére